Як чистити язик яловичий. Як очистити яловичий язик залози.

Яловичий або телячий мову відноситься до делікатесних страв, в ньому також високо вміст заліза, тому він корисний людям, страждаючим від великої крововтрати і тим, у кого низький гемоглобін. До всіх достоїнств, його ще й легко готувати - достатньо просто відварити. Але ось один недолік - після цього потрібно чистити яловичий мову , який покривається при варінні ороговілої шкірочкою. Втім, зробити це буде нескладно.
Інструкція
1
Мова перед відварюванням не чистять. Промийте його в холодній воді, покладіть в каструлю з киплячою водою. Коли вода закипить знову, прикрутите вогонь до мінімуму, посоліть воду і залиште мову вариться на 2 - 2,5 години.
2
Щоб додати отварному мову у аромату, в каструлю можна покласти цілу почищену цибулину, морквину, корінь селери або пастернаку. Можна також додати сухі трави і запашний перець. Готовність мову а можна спробувати, проткнув його вилкою. Телячий мову варитися менше часу.
3
Приготуйте миску з холодною водою. Коли мову звариться, витягніть його з каструлі і покладіть в миску, потримайте його там з хвилину і почистіть. Белесоватая щільна шкіра повинна зніматися легко і без зусиль. У тих місцях, де вона не відокремилась від м'яса, піддіньте або зріжте її ножем.
4
Після цього мову можна знову покласти в каструлю, щоб він наситився його ароматом і смаком овочів і спецій. Нехай він охолоне в каструлі разом з бульйоном.
Корисна порада
Їдять мову в холодному вигляді, нарізавши безпосередньо перед подачею тонкими скибочками. Як гарнір до нього подають зелений горошок, картопляне пюре. У російській кухні традиційної приправою для відвареного язика є тертий хрін.