Як зрозуміти свій сон.

Сон - робота розуму. Але чим сон відрізняється від сновидіння? Найдавніші науки про тлумачення снів кажуть, що сновидіння залишають набагато сильніші враження, ніж сни. Вони яскравіші, про сновидінні ви можете пам'ятати все життя, керуватися ним, як путівником. Сновидіння - незвичайний життєвий досвід, і розгортається він у більш тонкому, ментальному вимірі.
Вам знадобиться
  • - логіка
  • - фантазія
  • - здоровий глузд
  • - наставник
  • - сонник
Інструкція
1
Не відмахується від своїх сновидінь. Згадайте досвід Менделєєва - свою таблицю він побачив саме уві сні. Це значить, що в стані сну наша свідомість діє, як антена, і здатне вловлювати інформацію зі світу ідей. Хапайтеся за них, обмірковуйте, аналізуйте.
2
Після сновидіння спочатку проаналізуйте ситуацію, в якій ви знаходитеся в житті. Подумайте, які життєві події сприяли тому чи іншому сну. Наскільки вони пов'язані? Можливо, ваш розум просто не може зупинитися і в сні продовжує аналізувати проблеми або радості, з якими ви стикаєтесь. Таким поверхневим сновидінням не варто приділяти багато уваги, в сутності це просто рухи розуму по інерції.
3
Пам'ятайте, що сновидіння володіє своєю логікою і аналізувати його з точки зору норм нашої реальності марно. Розгадка може прийти пізніше, навіть через кілька років. Будьте готові чекати. З обережністю користуйтеся сонниками. Жоден з них не може дати однозначного тлумачення сну, все дуже індивідуально, т.к. кожен з нас - індивідуальність.
Зверніть увагу
Постарайтеся утриматися від будь послуг, які пропонують різні "віщуни", "ясновидці". Повірте, ви самі, інтуїтивно розберетеся зі своїм сном швидше і точніше, ніж ціла армія тлумачів.
Корисна порада
Зберігайте спогади про сновидінні в таємниці. Не варто ділитися ними з першим зустрічним. Сон - це сакральний досвід, який посланий виключно вам, бережіть його.
Бух облік є складну систему реєстрації, збору і обробки інформації про зобов'язання організації, виражену в грошовому вигляді. Простіше кажучи, бухгалтерський облік потрібен для реєстрації всього, що відбувається в організації і стосується прибутку.
Інструкція
1
Для того щоб розібратися в бух облік е, вивчіть теорію бухгалтерського облік а та основи економіки. Розберіться з тим, що таке проводки, які бувають типи рахунків і балансів, а також види фінансових потоків.
2
Відповідно до федеральним законом «Про бухгалтерський облік е», бух облік повинен вестися абсолютно в кожній організації з моменту її реєстрації, інакше можуть виникнути непотрібні проблеми з контролюючими органами. Для організацій, які не вели бухгалтерський облік або бух облік вівся неправильно, передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафів: - стаття 15.11. КоАП РФ передбачає накладення штрафу в розмірі 2000 - 3000 рублів за неправильне ведення бух облік а і надання недостовірної бухгалтерської звітності; - стаття 15.6. КоАП РФ передбачає накладення штрафу в розмірі 100 - 500 рублів за відсутність відомостей, необхідних для надання в контролюючі органи.
3
Освоюючи бух облік , запам'ятайте його основні вимоги та важливі завдання, які однакові абсолютно у всіх організаціях: - будь-яка організація, незалежно від її форми власності, повинна вести повний бухгалтерський облік майна, господарських операцій та інших зобов'язань шляхом подвійного запису на рахунках бухгалтерського облік а; - бух облік в Росії ведеться виключно в національній валюті - рублях; - будь-яка організація в Протягом звітного року повинна дотримуватися певної облік ной політики. Облікова політика передбачає своєчасність надання даних, пріоритет економічного змісту фактів, несуперечливість та раціональність бухгалтерського облік а; - поточні витрати на виконання роботи, виробництво продукції, надання послуг та інші фінансові вкладення враховуються окремо.
4
Формуйте достовірну і точну інформацію про господарсько-фінансове становище організації, необхідну внутрішнім користувачам (керівникам, власникам, учасникам) бухгалтерського облік а і зовнішнім користувачам (кредиторам, інвесторам).
5
Своєчасно надавайте повну інформацію як внутрішнім, так і зовнішнім користувачам бухгалтерського облік а. Попереджайте можливі негативні явища у фінансовій, а також у господарській діяльності організації, прогнозуйте результати діяльності організації.