Як підключити контролер.

Багато сучасні ігри дають гравцям можливість відчути себе справжнім гонщиком боліда Формули-1 або пілотом винищувача, який бере участь в бойових діях. Для більш повного відчуття процесу управління служать контролери , що дозволяють відтворити управління максимально реалістично.
Вам знадобиться
  • Ігровий контролер, диск з драйверами, інструкція користувача.
Інструкція
1
Визначити по інструкції підходящий для підключення контролера роз'єм. На деяких материнських платах одразу передбачений роз'єм для ігрових контролерів - Game port.
2
Підключити до роз'єму комп'ютера з'єднувальний провід контролера. Це може бути як Game port, так і USB порт.
3
Почекати, поки майстер установки нового обладнання визначить новий пристрій. Слідуючи інструкціям програми, зробити його установку. Щоб переконатися в його працездатності, необхідно відкрити "Диспетчер пристроїв" і подивитися список устаткування. Встановлений контролер повинен бути там.
4
Використовувати інший варіант установки - помістити CD диск в привід комп'ютера і провести запуск програми. Слідуючи наочної покрокової інструкції, провести повну установку контролера і драйверів від компанії-виробника.
5
Провести калібрування контролера. Для цього вибрати в меню диска відповідний розділ. Програма буде показувати кнопки контролера і пропонувати користувачу вибрати певну дію для них.
Зверніть увагу
Деякі моделі можуть відрізнятися за своїми функціональними можливостями. Тому, вибираючи схожу модель із запропонованого майстром установки списку, слід пам'ятати про це. У разі невідповідності - в «Диспетчері пристроїв» відбиватиметься встановлений контролер з поміткою у вигляді жовтого трикутника зі знаком оклику.
Корисна порада
Якщо від контролера не надходить відгуку, необхідно в «Панелі управління» активувати функцію «Ігрові пристрої». У вікні, повинен бути встановлений контролер, а його статус - ОК. Якщо статус не встановлено - активуємо віконце навпроти. Після натискання на кнопку ОК, контролер обов'язково завібрує або замигает індикаторами.
С джойстиками від ігрових приставок грати зручно. Для того щоб підключити і синхронізувати ігровий джойстик від приставки PS3, необхідно встановити спеціальну програму.
Більшість сучасних ігор, у тому числі і комп'ютерних, спеціально зроблені для управління джойстиком. Наприклад, у футбольні симулятори або гонки найкраще грати, використовуючи геймпад від приставки. Для цього може використовуватися джойстик від приставки Playstation 3. У тому випадку, якщо користувач підключить геймпад Dualshock 3 до комп'ютера, то він зможе отримати максимум задоволення практично від будь-якої гри.

Основні дії

Для того щоб грати в улюблені програми , використовуючи геймпад, не потрібно довго мучитися. Необхідно тільки підключити геймпад від приставки PS3 до комп'ютера за допомогою USB-кабелю. Інший варіант підключення передбачає використання Bluetooth адаптера. Саме в цьому випадку можна грати без проводів. Зрозуміло, що потрібно підключити і синхронізувати Bluetooth адаптер з комп'ютером (у разі використання джойстика на ноутбуці такий адаптер купувати не знадобиться, так як в більшості моделей ноутбуків він вже вбудований). Після того як користувач підключить джойстик від приставки до комп'ютера, знадобиться завантажити і встановити спеціальну програму - MotionJoy Gamepad Tool. Цю програму бачать абсолютно всі ігри, а значить, проблем із синхронізацією цього програмного забезпечення ні у кого не буде.

Як працювати з MotionJoy Gamepad Tool?

Після того як користувач встановить цю програму, необхідно вибрати пункт "Driver Manager ". Після цього скачайте спеціальні драйвера, і комп'ютер буде думати, що ви підключаєте джойстик від приставки. Далі необхідно встановити галочку на пункті "Xbox 360 Controller Emulator" і вибрати свій геймпад в загальному списку. Комп'ютер буде вважати, що до нього підключений геймпад від приставки XboX. Єдиним мінусом є те, що будуть використовуватися всі ті ж позначення кнопок, як і на Xbox, але з цим можна легко змиритися і звикнути. Далі необхідно натиснути кнопку Enable. Після цього можна буде насолоджуватися іграми, використовуючи джойстик від приставки PS3.Программное забезпечення MotionJoy Gamepad Tool ідеально підходить для роботи як з геймпадом від приставки Playstation 3, так і Xbox. Її з легкістю можуть використовувати володарі і тієї, і іншої приставки, а процес запуску джойстиків на комп'ютері нічим не відрізняється. У підсумку, геймпад від PS3 буде працювати так само, як і з самої приставкою (вібрація і всі інші нюанси будуть присутні і нікуди не дінуться).