Як кинути роботу. Як не покинути роботу.

Вірний спосіб почати нове життя - поміняти роботу , бо саме з роботою у людей бувають зв'язані самі неприємні емоції та думки. Адже рідко для кого робота є улюбленим і найголовнішою справою в житті. Так везе хіба що представникам творчих професій: письменникам, режисерам, музикантам, артистам і т.д. Для решти людей робота часто перетворюється на рутину і щоденне мука. Ми звикли, що без постійної роботи не можна. Але чи так це насправді?
Вам знадобиться
  • Інтернет, телефон, автомобіль, уміння діяти сміливо і рішуче.
Інструкція
1
Обміркуйте все гарненько. Якщо ваша робота дійсно більше не приносить вам задоволення, начальник дратує, ранні підйоми мучать вас, як і натовпи народу в метро, вам пора звільнятися.
2
Звільняйтеся відразу, не шукайте "варіант трохи краще". Підшукування цього самого варіанта часто затягується, і в результаті ви, як і раніше, стоїте на місці. Повірте, без справи ви не залишитеся. Завжди можна знайти тимчасову підробіток. Змініть своє ставлення до грошей. Заробляйте рівно стільки, скільки вам дійсно потрібно. Чи не орієнтуйтеся на загальноприйняті уявлення про хорошу зарплатню. Гроші - просто засіб, щоб підтримати себе для життя, а не навпаки.
3
Загляньте в інтернет і знайдете величезну кількість пропозицій про тимчасову роботу, роботу на дому або часткової зайнятості. Роздавайте газети, таксі (якщо у вас є автомобіль), ремонтуйте що-небудь. У вас же золоті руки, знайдіть фріланс в інтернеті, займіться соціологічними опитуваннями. Варіантів маса. Будь-які засоби хороші, коли йдеться про вашу свободу.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=YaKCCghayQY
Зверніть увагу
У вас буде менше грошей, зате вагон вільного часу - віддайте його своїм близьким людям, дітям, коханим. Нічого не бійтеся.
Корисна порада
Запам'ятайте - незамінних немає. Не варто мучитися і не звільнятися тільки через те, що вам здається, що замість вас нікому буде працювати або ви підведете начальника. Дурниці! Вам знайдуть заміну в лічені дні.