Як поміняти клавіші. Як поміняти призначення клавіш на клавіатурі.

В ноутбуках з різних причин можуть вийти з ладу одна або кілька клавіш на клавіатурі. Оскільки замінити всю клавіатуру досить дороге задоволення, можна поміняти призначення клавіш і перенести їх функції на менш використовувані клавіші , наприклад, на другий Ctrl, Alt або Win.
Вам знадобиться
  • Програми KEY TWEAK, MKey, Keyboard Layout Manager
Інструкція
1
Скачиваем програми з інтернету і запускаємо одну з них.
2
Вибираємо на екрані програми за допомогою мишки непрацюючі клавіші . Для цього підводимо курсор до віртуальної клавіатури і натискаємо відповідну клавішу. Програма зажадає активувати її «по-справжньому», тобто перевірити її працездатність.
3
Натискаємо на непрацюючу клавішу. Якщо мова йде про перенесення функції з працюючих клавіш, наприклад, клавіші Fn для лівшів в звичну для них праву сторону, то програма сповістить користувача, що клавіша працює.
4
Задаємо нову клавішу для обраної функції за допомогою мишки і віртуальної клавіатури. Підтверджуємо свій вибір натисканням на неї і на механічній клавіатурі. Програма видасть інформацію про виконувані цією клавішею функціях, а також повідомить, чи є дублювання.
5
Закриваємо програму заміни функціонального призначення клавіш і перевіряємо працездатність клавіатури. Для цього відкриваємо текстовий редактор, наприклад Блокнот, і по черзі набираємо всі символи за допомогою всіх клавіш. Також перевіряємо працездатність клавіш в найбільш часто використовуваних програмах. Це слід зробити після перезавантаження комп'ютера.
Зверніть увагу
Деякі клавіші мають всього 1 значення, наприклад, Num Lock або Insert, тому передати їм інші функції можна. Це апаратна прошивка, яку не зможуть поміняти програми для заміни клавіш. Крім того, зміна прошивки може привести до збою і клавіатура перестане реагувати на запроваджувані команди. Без звернення до сервісного центру навряд чи вдасться вирішити цю проблему.
Корисна порада
У різних виробників ноутбуків можуть бути різні варіанти зчитування скан-кодів з клавіатури, тому може знадобитися не одна, а кілька програм для підміни функціонального призначення клавіш на клавіатурі.