Як подивитися всіх, хто в скайпі. Як в скайпі подивитися дані одного.

Сучасна програма для голосового спілкування за допомогою інтернету - Skype - знаходить з кожним днем все більше число прихильників. З її допомогою можна здійснювати дзвінки навіть на стаціонарні телефони в будь-яку точку земної кулі.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер з голосової гарнітурою, програма Skype.
Інструкція
1
Включаємо комп'ютер і завантажуємо операційну систему. Приєднуємо голосову гарнітуру - зелений роз'єм до виходу звукової плати на навушники, рожевий - мікрофонний вхід.
2
Запускаємо програму Skype за допомогою значка на робочому столі або через меню кнопки «Пуск». По закінченню завантаження внизу вікна програми з'явиться цифра кількості користувачів Skype. В даний час вона становить понад 20 мільйонів абонентів.
3
Основне місце в вікні програми складає список контактів користувача ПК. Щоб подивитися всіх, хто в скайпі , необхідно активувати мишкою вкладку «Контакти» і поставити галочку навпроти «Всі контакти». Абоненти, занесені в базу даних користувачем, відобразяться на екрані загальним списком. Знаходяться в on-line відобразяться значком зеленого кольору з білою галочкою, відсутні - сірим значком із хрестиком.
4
Для перегляду всіх, хто в скайпі , можна скористатися функцією «Довідник». Якщо включений «Компактний режим перегляду», тоді активуємо мишкою внизу вікна програми вкладку «Довідник». У вікні доступний пошук людей по іменах і адресами електронної пошти, а також пошук підприємств та організацій.
5
Активуємо функцію «Знайди друзів, у яких вже є Skype». У вікні, доступні соціальні мережі і адресні книги поштових програм. Для перегляду всіх, хто в скайп, імпортуємо з них адреси. Програма зробить пошук по своїй базі даних і видасть результат.
6
Вибираємо в списку потрібних абонентів, орієнтуючись на збіги віку, імені та адреси електронної пошти.
Корисна порада
Користувачі, на свій розсуд, можуть змінювати статус свого перебування в мережі. Тому сірий значок не завжди означає, що абонента немає в мережі.