Як знайомити дітей.

Ніхто не сумнівається, що дружба дуже необхідна і важлива для кожного з нас. Але деякі батьки навіть не здогадуються про те, яку важливу роль вони повинні зіграти в становленні уявлень про дружбу своїх дітей . Адже дитину потрібно навчити дружити. Уміння знайомитися - це перший крок на шляху дружби дітей .
Вам знадобиться
  • гра, діти
Інструкція
1
І якщо деякі малюки вільно підходять до інших і знайомляться, то інші сором'язливі і самі зав'язати спілкування не можуть. Ось тут то і потрібна допомога дорослих. Наприклад, опинившись на дні народження когось із друзів, вийшло так, що ваша дитина знайомий тільки з винуватцем торжества, а от інших дітей не знає. Це послужить причиною його скутості. Тому на дитячих святах для того, щоб познайомити між собою ще незнайомих дітей , можна запропонувати їм пограти в "знайомлять" гри. Саме в грі пропадає скутість і сором'язливість, діти швидше знайомляться і освоюються в новій компанії. Такі ігри підійдуть і для знайомств дітей в дитячих таборах, в дитячому садку.
2
Наприклад, гра «Круг імен». Всі дітки, взявшись за руки, повинні встати в коло. Сенс цієї гри полягає в тому, що кожна дитина вимовляє своє ім'я, що стоїть поруч з ним спочатку називає ім'я сусіда, а потім своє, і так по наростаючій. Коли черга доходить до останньої людини в колі він називає за іменами всіх, хто був до нього і після своє ім'я. Така гра допоможе збільшити увагу діток один до одного, подолати бар'єр між малюками, дасть можливість хлопцям відчути себе однією командою. Завданням батьків буде допомога малюкам, якщо їм важко запам'ятати імена.
3
Для діток від 4 до 6 років можна трохи ускладнити цю гру. Кожна дитина повинна не тільки назвати своє ім'я і повторити імена попередніх малюків, а й сказати пару слів про свої захоплення. А кожен наступний дитина повторює про попередніх не лише імена, а й захоплення.
Зверніть увагу
Щоб ваша дитина виросла комунікабельним, придбав навички успішного соціальної взаємодії, умів встановлювати контакти, навчіть його дружити і знайомитися.
Корисна порада
Гра «хто кличе?». Всі діти по черзі відходять від решти хлопців і встають до них спиною. А задача вихователя або батька - вибрати будь-яку дитину з решти і попросити покликати отошедшего малюка. Далі дитина, якого покликали, повинен вгадати того, хто його покликав, і назвати його ім'я. Якщо малюк забув його, вихователь повинен запропонувати запитати ім'я знову. Гра допоможе дітям швидко освоїтися і розвине вміння знайомитися.