Як виглядати завжди добре.

Для того, щоб завжди добре виглядати, необов'язково кожен день витрачати по кілька годин в салоні краси. Зовнішній вигляд жінки складається з таких, здавалося б, дрібниць, як правильно підібрана зачіска, вчасно зроблений манікюр і так далі.
Вам знадобиться
  • фітнес, макіяж, фарба для волосся, крем
Інструкція
1
Почнемо з догляду за волоссям. На думку фахівців правильно підібраний відтінок волосся робить жінку молодшою і елегантніше. Окрему увагу слід приділити підбору зачіски. Враховуючи те, що професійна укладка хоча і виглядає добре, але забирає час і вимагає матеріальних витрат. Зачіску треба підбирати так, щоб ви самі змогли підтримувати її в ідеальному стані в домашніх умовах. Наприклад, каскадна форма стрижки додасть зачісці додатковий обсяг.
2
У макіяжі головним є почуття міри. Тонуючі та маскуючі засоби, накладені в великій кількості, лише підкреслюють нерівності шкіри і зморшки, а яскравий викликає макіяж робить обличчя вульгарним. Для того, щоб ваша шкіра виглядала сяючою, її треба правильно очищати. Не забувайте видаляти відмерлі і огрубілі клітини шкіри за допомогою скрабу, а також користуватися спеціальними масками, що відновлюють шкіру.
3
Руки найкраще свідчать про те, наскільки добре ви дбаєте про себе. Крем на руки необхідно наносити не тільки на ніч, але і з ранку - шкіра рук потребує не менше, а може бути навіть більше захисту, ніж шкіра обличчя. Про доглянутості жінки каже стан її нігтів, не відкладайте манікюр на невизначений час, нігті повинні бути в ідеальному порядку кожен день.
4
Для того, щоб завжди добре виглядати, необхідно мати правильну поставу, а це досягається тільки фізичним вправами. Дві години в тиждень, проведені в фітнес-клубі, допоможуть вам надовго зберегти молодість і красу вашого тіла. Не турбуйтеся, якщо не можете собі цього дозволити, почніть більше ходити пішки, не нехтуйте ранкової гімнастикою.
Зверніть увагу
І, нарешті, найголовніше: для того, щоб добре виглядати, жінка повинна бути впевнена в собі і дивитися на світ з оптимізмом. Ніщо так не прикрашає жінку як посмішка і сяйво очей.
Корисна порада
Перегляньте свій гардероб: стиль і колірна гамма вашого одягу повинні відповідати вашому іміджу і способу життя. Крім того, необхідно своєчасно позбавлятися від морально застарілих речей, більше уваги приділяйте матеріалом, з якого зшита та чи інша річ.