Як бачити з закритими очима. технологія бачити закритиміглазамі колір.

У кожного з нас є здатність бачити з закритими очима за допомогою так званого, третього ока. І хоча фахівцям відомі приклади, коли така здатність виявлялася раптово, як правило, уміння бачити з закритими очима приходить після наполегливих, планомірних тренувань. Спробувати розкрити в собі цей дар може кожен за допомогою простих вправ.
Вам знадобиться
  • - тренування
  • - наполегливість
  • - завзятість
Інструкція
1
Щоб навчитися бачити з закритими очима , для початку вам потрібно підготувати себе до відкриття третього ока. Для цього вам потрібно навчитися повністю розслаблятися, позбавляючись від всіх негативних емоцій, страхів, переживань - вони все блокують вашу духовну силу.
2
Спробуйте зосередитися на ваших чакри - енергетичних центрах, шести обертових кіл, які утворюють собою енергетичне поле вашого тіла. Коли ви відчуєте їх і навчитеся очищати розум від негативу, вам буде простіше працювати над відкриттям третього глаза.Посвящайте багато часу медитації. Медитація допомагає розслабленню і очищенню розуму.
3
Почніть вправлятися, щоб навчитися бачити з закритими очима . Кожен комплекс вправ починайте з розслаблення дихання. Вдихайте повільно через ніс і видихайте повітря через рот доти, поки повітря в легенях не скінчиться. Повторюйте вправу на дихання знову і знову.
4
Закрийте очі. Використовуючи вказівний палець, доторкніться до середини чола. В цьому місці розташовується ваш третє око. М'яко натискайте на цю точку, начебто намагаєтеся відкрити очей.
5
Почніть вчитися розрізняти кольори з закритими очима . Сфокусуйтеся на якомусь предметі і крізь віки намагайтеся побачити його колір. Як тільки у вас вийде, передохніть.
6
практицірозрізняють форму предметів, дивлячись на них із закритими очима . Відразу, як тільки ви почнете розрізняти кольори, до вас прийде уміння бачити форму оточуючих вас предметів.
7
Після того, як ви постигните уміння розрізняти форму предметів із закритими очима , тренуйтеся подумки наближатися до них і вивчати їх докладніше. Постійно фіксуйте результати ваших вправ на папері і звіряйте їх з тим, що ви побачите, відкривши очі.
8
Як тільки ви удосконалите своє вміння бачити предмети на близькій відстані з закритими очима , ви зможете спробувати використати свій третє око і для віддалених спостережень. Для цього спробуйте закрити очі, уповільнити дихання, і дозвольте вашому розуму відправитися на далекі відстані, можливо, на інші континенти або навіть в космос.
Досить часто в мережі можна зустріти екзотичні пропозиції навчити вас читанню та баченню навколишнього світу з закритими очима . Залишимо на совісті авторів подібних підходів науковість цих методів. До того ж, існують випробувані і працюють наукові методики, що дозволяють слабовидящим і сліпим людям читати тексти без допомоги зору. Один з таких способів - метод Брайля.
Вам знадобиться
  • - посібник для навчання системі Брайля;
Інструкція
1
Ознайомтеся з принципами побудови рельєфно-крапкового шрифту для письма і читання, званим шрифтом Брайля. В основі його лежить комбінація точок. Виконаний у вигляді комбінації точок знак, що має певні висоту і діаметр, записується в комірці. Такі зведені в систему знаки після відповідного навчання та формування досвіду легко розпізнаються на дотик. Для читання без допомоги зору використовується вказівний палець руки (або навіть пальці двох рук).
2
Запасіться навчальним посібником, в якому викладаються основи тактильного читання за Брайлем. Вивчіть для початку основні комбінації знаків, відповідні буквах алфавіту. Запасіться терпінням, оскільки освоєння нових навичок зазвичай розвивається туго. При належній старанності ви зможете з часом оволодіти читанням із закритими очима не тільки буквених текстів, а й математичних знаків, комп'ютерних символів і навіть музичних нот.
3
Для більш ефективного навчання читання за описаною методикою включите в заняття навчання письму. Об'єднання двох навичок (читання і письма) дозволяє скоротити час навчання. Для цього вам знадобляться так званий «брайлевський прилад» або брайлівського друкована машинка.
4
Вставте між двома пластинами брайлівського приладу аркуш паперу. Кожна комірка пластини відповідає одній брайлевской комірці. Грифелем натиснете на папір по заглибинах у нижній пластині, при цьому ви отримаєте брайлевський знак. Записи робляться справа наліво. Тепер переверніть аркуш паперу для прочитання написаного.
5
Ознайомтеся з пристроєм брайлевской друкованої машинки. Вона має шість клавіш, пробіл, клавішу для переміщення вперед і рукоятку перекладу рядка. Шість клавіш відповідають точкам брайлевской осередки. Використовуйте для друку вказівний, безіменний і середній пальці обох рук. Після придбання навички друку на машинці ви помітите, що читання методом Брайля з повністю закритими очима стало для вас більш легким.