Як підключити гарнітуру до комп'ютера. Як підключити гарнітуру від ps3 до компу.

Для роботи з такими голосовими додатками, як Skype, або спілкування через голосовий модуль ICQ потрібно придбати спеціальну гарнітуру - комплект навушників і мікрофону. З їх допомогою можна спілкуватися з рідними, близькими, друзями і знайомими з різних куточків світу.
Вам знадобиться
  • Комп'ютерна гарнітура, диск з ПЗ.
Інструкція
1
Підключаємо гарнітуру до роз'ємів комп'ютера. Як правило, роз'єм зеленого кольору позначає мікрофон, рожевого кольору - навушники. Роз'єми розташовані на задній стінці комп'ютера - на звуковий карті, або материнської платі з інтегрованим звуком. В ноутбуках роз'єми для навушників і мікрофону розміщуються на бічній стороні. Вони також позначені різними кольорами для полегшення підключення гарнітури.
2
Операційна система за допомогою функції plug & play пізнає нове підключення. Крім того, раніше встановлене програмне забезпечення звукової карти може самостійно визначити, що саме підключено до того чи іншого роз'єму.
3
Встановлюємо драйвера від виробника гарнітури, або, за їхньої відсутності скористаємося стандартними драйверами операційної системи Windows. Для цього, якщо буде потрібно, встановимо в привід інсталяційний диск, а в меню виберемо функцію «Установка з вказаного місця».
4
Запускаємо програму Skype і вибираємо в списку номерів дзвінок в службу Sound Test Service. Активуємо дзвінок і діємо згідно з отриманими вказівками - вимовляємо текст після сигналу оператора.
5
В разі успішного проведення тесту, в навушниках гарнітури буде чутно вимовлені слова. Набираємо номер необхідного абонента і здійснюємо спілкування за допомогою гарнітури і програми Skype.
Зверніть увагу
Не можна підключати гарнітуру під час роботи голосових програм, т.к. це може привести до апаратного збою. Якщо така необхідність виникає, необхідно закрити програму і тільки після цього підключити гарнітуру до роз'ємів комп'ютера.
Корисна порада
Часто на материнських платах компанії ASUS встановлюється звуковий чіп від SoundMAX, який автоматично повідомить користувача за допомогою екранного повідомлення про те, що за пристрій підключено до гнізда.