Як знайти гармонію з самим собою. Як знайти кутовий коефіцієнт прямої.

Для того щоб жити щасливо, людині необхідно перебувати в гармонії з самим собою. Порушення цієї гармонії можуть привести до дисфункції і розладу здоров'я, неврозів і депресії. Знайти гармонію з собою, це збалансувати зовнішні і внутрішні прояви своєї особистості, скорегувати світосприйняття. Ця робота зажадає зусиль над собою, але воно того варто.
Інструкція
1
Визначте для себе свої життєві пріоритети і цінності. Проаналізуйте і виберіть те, що для вас дійсно дорого і чим ви ніколи не надійшли. Вирішіть для себе раз і назавжди, що деякі принципи ви ніколи не порушите і виконуйте це рішення. Наприклад, якщо вам неприємно брехати і вивертатися - не робіть таких вчинків, після яких треба буде так поступати.
2
Захистіть себе від тих людей, які вам неприємні і чия поведінка ви вважаєте непорядним. Не слід тісно спілкуватися і дружити з ними, щоб у душі страждати від їх вчинків. Обмежтеся робочими стосунками, виправити таких людей вам навряд чи вдасться.
3
Прийміть себе таким, яким ви є, з усіма своїми недоліками і помилками. Якщо ви їх усвідомлюєте, значить, почніть працювати над їх усуненням. Частіше підбадьорюйте і хваліть себе, нехай навіть ваша перемога над собою була незначна - все одно це крок у правильному напрямку. Чи не корите себе, якщо допустили промах - виправляйте його і рухайтеся далі.
4
Балуйте себе, потурайте своїм бажанням, намагайтеся виконувати їх, звичайно, якщо цим ви не підводите інших людей. Намагайтеся робити те, що вам подобається, слідувати своїм природним нахилам. Розвивайте свої таланти, це не пізно робити в будь-якому віці.
5
Періодично робіть собі подарунки, дозволяйте собі витрачати гроші на себе і свої слабкості. Якщо у вас є мрія, то продумайте план і почніть її виконувати. Нерозумно мріяти про щось все життя, замість того, що б докласти зусиль, почати діяти і добитися. Не витрачайте свою душу через дрібниці, можна обійтися без багатьох речей, але без дружби і любові життя не буде щасливою. Вибирайте для себе істинні цінності, їх не купиш за гроші.