Як зробити новорічний костюм дитині.

Багато з нас ще пам'ятають новорічні ранки в дитячому саду або в молодших класах школи. І одним з найжахливіших спогадів про дитячі свята часто стає спогад про нудних, однотипних, як дві краплі води схожих один на одного карнавальних костюмах. Майже всі дівчатка приходили на утренник в костюмах бусинок або сніжинок, а хлопчики всі як один були одягнені в костюмах зайців або ведмедів.

Куди краще виглядають оригінальні, незвичайні костюми - адже дітям дуже хочеться виглядати яскраво і красиво.

  1. Для сором'язливих і боязких дітей не варто підбирати костюми смішних або одіозних персонажів. Зате діти з добре розвиненим почуттям гумору і яскраво вираженими задатками лідера не відмовляться від смішного і привертають підвищену увагу костюма.
  2. Багато дівчаток мріють на новорічному ранку виглядати принцесами. Але костюм принцеси складно назвати оригінальним, тому можна вибрати костюм іншого казкового персонажа, який виглядав би елегантно і нарядно - наприклад, створити образ Господині Мідної гори. Для цього достатньо пошити або купити гарне яскраво-зелену сукню, прикрасивши його невеликими паперовими ящірками або намистинами «під малахіт». Повірте, в такому костюмі будь-яка дівчинка буде виглядати не гірше, ніж справжня принцеса, та й сам костюм буде вигідно відрізнятися від однотипних нарядів Принцес або Сніжинок.
  3. Якщо ви плануєте своїми руками зробити новорічний костюм дитині, пам'ятайте, що виграшніше всього виглядають костюми упізнаваних героїв, та й в конкурсах на кращий костюм, які часто проводяться в школах і дитячих садах, такі костюми перемагають набагато частіше. Надто тривіальні костюми часто бувають складними для впізнавання. Але якщо ви зробите дочки чи сина костюм який або шахової фігури, виглядати він буде досить ефектно, та й одноліткам напевно запам'ятається. Слід відмовитися від красивих, але надто банальних костюмів Червоної Шапочки або Буратіно.
  4. Які матеріали можна використовувати для того щоб зробити новорічний костюм дитині? Основу костюма слід пошити з міцної і легкої тканини, а для того щоб сконструювати прикраси і різні аксесуари, можна скористатися різними підручними матеріалами. Універсальними матеріалами для створення новорічних костюмів вважаються картон, кольоровий папір, пап'є-маше, вата, стрічки з органзи, атласу та інших ошатно виглядають тканин. Також можна використовувати фольгу, новорічну мішуру, блискітки і дріт.