Як записати з флешки на диск. записати інформацію з флешки на диск.

Припустимо, ваш друг залишив вам на вечір флешку, на якій повно цікавої вам музики. Ви хочете скопіювати всю цю музику собі, слухати вдома, в CD-плеєрі і в машині? Немає нічого простіше.
Вам знадобиться
  • Флешка, чистий DVD/CD-диск комп'ютер, програма Ashampoo Burning Studio 6 Free
Інструкція
1
Вставте флешку в комп'ютер, використовуйте USB-порт. Windows автоматично визначить флешку, як нове обладнання. Відкрийте флешку і скопіюйте інформацію в окрему папку на комп'ютер.
2
Вставте чистий диск в комп'ютер. Запустіть програму Ashampoo Burning Studio 6 Free. Із запропонованих варіантів подальшої роботи виберіть "Записати або конвертувати музику". Далі - "Створити Audio CD".
3
У знов вікні, натисніть клавішу "Додати" і вкажіть на файли, які ви скопіювали з флешки. Коли список складений, натисніть "Далі" і "Записати".
Зверніть увагу
Не завершуйте записи, дочекайтеся закінчення процесу.
Корисна порада
Вибирайте невелику швидкість запису, так ви можете бути впевнені, що диск запишеться без помилок, хоча цей процес і займе трохи більше часу.
Багато користувачів вже відмовилися від використання CD і DVD дисків на користь більш економічних і швидких USB-накопичувачів. Сучасні програми дозволяють створювати навіть настановні флешки з різними системами.
Вам знадобиться
  • - програми WinSetupFromUSB, Bootice.
Інструкція
1
Для початку спробуйте записати LiveCD, використовуючи спеціальні програми. Створіть образ вашого LiveCD, якщо такого ще немає.
2
Скачайте і встановіть утиліту WinSetupFromUSB. Скопіюйте з флешки важливу інформацію, щоб запобігти її втрату. Запустіть програму. Вкажіть USB-накопичувач, з якого потрібно зробити LiveUSB.
3
Скачайте програму Bootice і запустіть її. Натисніть кнопку Bootice, вкажіть ваш USB-накопичувач і натисніть кнопку Perform Format. Відкриється вікно з чотирма варіантами продовження. Виберіть третій пункт (Single Partition). В наступному вікні вкажіть тип файлової системи, в яку буде форматувати флешка. Натисніть кілька разів кнопку OK. Ця програма вам більше не знадобиться.
4
Скопіюйте файли, що знаходяться в образі диска, в окрему папку. Поверніться до програми WinSetupFromUSB, виберіть у відкритому вікні перший пункт. Натисніть копку GO для запуску процесу копіювання файлів установки.
5
Якщо вищеописаний метод вам не підійшов, то створіть завантажувальну флешку , використовуючи командний рядок. Натисніть клавіші Win + R і введіть в з'явилося вікно cmd. Натисніть клавіші Ctrl + Shift + Enter для запуску командного рядка від імені адміністратора.
6
Створіть завантажувальну область на USB-накопичувачі. Для цього введіть наступні команди: SELЕСT DISK 1 - вибір флешкі.CLEАN - очістка.CRЕАTE PARTITIОN PRIMАRY - створення раздела.SELЕCT PАRTITION 1 - вибір раздела.ACTIVЕFОRMAT FS = NTFS QUICK - швидке форматування в NTFS.АSSIGNEXIT.
7
Скопіюйте завантажувальні файли з образу. Наберіть в командному рядку E :, де E - буква образу, і натисніть Enter. Далі введіть CD BOOT (перехід папку з завантажувальними файлами). Тепер запустіть команду BООTSECT.EXE/NT60 F :. В даному випадку F - буква USB-накопичувача. Скопіюйте всі файли образу на флешку.
Зверніть увагу
Варіант створення завантажувальної флешки c використанням командного рядка підходить для Windows Vista або Windows Seven.