Як включити джойстик.

Багато геймери зізнаються, що відчуття від гри стають набагато яскравіше, коли управління здійснюється не мишею і клавіатурою, а за допомогою ігрового джойстика . Практично всі сучасні ігри - гонки, симулятори, аркади, стратегії - підтримують подібне управління.
Вам знадобиться
  • Джойстик, комп'ютер з доступом до Інтернету.
Інструкція
1
Відкрийте в браузері будь-яку пошукову сторінку і введіть в рядку пошуку запит, наприклад, «скачати програму Xpadder» - ця програма знадобиться для підключення джойстика . З її допомогою джойстик можна використовувати навіть в іграх, які не підтримують геймпад.
2
Пройдіть по одній з посилань і скачайте програму.
3
Встановіть Xpadder на свій комп'ютер і запустіть програму.
4
Підключіть джойстик.
5
У вікні програми клацніть на кнопку із зображенням джойстика і виберіть в меню пункт «Новий».
6
За допомогою майстра додайте кнопки джойстика .
7
Призначте кнопкам на джойстику відповідні клавіші на клавіатурі або миші.
Зверніть увагу
В окремих випадках причиною, по якій не підключається джойстик, є зовсім не сам пристрій, а несправності в ігре- необхідно зв'язатися з технічною підтримкою. Перевірити це дуже легко: спробуйте запустити іншу гру і керувати за допомогою джойстика.
Корисна порада
Якщо ви не отримаєте відгуку від пристрою, необхідно перевірити його працездатність. Це можна зробити наступним чином. Відкрийте панель управління: Пуск - Настройка - Панель управління. Знайдіть значок Ігрові пристрої та відкрийте це вікно. Якщо статус джойстика ОК, натисніть Властивості і виберіть закладку Перевірка. Відкриється вікно, де ви зможете перевірити працездатність пристрою.
Джойстик представляє собою пристрій, що дозволяє більш зручно грати в деякі комп'ютерні ігри, ніж з використанням клавіатури і миші. Тим не менш, іноді це пристрій відмовляється працювати внаслідок неправильної настройки або виходу з ладу.
Інструкція
1
Вивчіть вашу модель джойстика. Поширеними моделями пристроїв для персонального комп'ютера є сумісні з приставкою Xbox360 і не сумісні. Навіть якщо ваш геймпад не має інструкції, достатньо звернути увагу на те, як розташовуються стіки - якщо правий знаходиться нижче лівого, значить, ця модель - від Microsoft і підтримується персональними комп'ютерами. Моделі з іншим розташуванням стіків, швидше за все, вироблені в інших компаніях і можуть бути несумісними з PC. Якщо вам відома назва виробника, спробуйте вивчити його офіційний сайт і дізнатися, чи працюватиме відповідний джойстик при підключенні до комп'ютера, або він призначений виключно для приставок.
2
Переконайтеся, що встановлена вами гра підтримує використання джойстика в якості пристрою для управління. Зазвичай проблем не виникає при установці ігор з позначкою «Games for Windows». Всі інші програми, особливо ті, які вийшли кілька років тому, можуть не підтримувати сучасні моделі джойстиків або бути несумісними з ними зовсім.
3
Встановіть драйвери для вашого джойстика. Для цього клікніть правою кнопкою миші по значку «Мій комп'ютер» і виберіть «Властивості». Відкрийте «Диспетчер пристроїв» і клікніть по значку невідомого пристрою зі знаком оклику. Вкажіть спосіб установки драйверів, наприклад, з завантажувального диска або через інтернет. Після успішної інсталяції необхідних служб, пристрій буде визначено системою і почне працювати.
4
Активуйте джойстик в якості засобу для управління в грі. Це можна зробити в налаштуваннях через головне меню. Виберіть пункт «Налаштування управління» і перемкніть пункт «Клавіатура і миша» на «Геймпад» або «Джойстик». Збережіть параметри і перевірте працездатність пристрою в грі.