Як позбутися запаху поту на одязі. Як позбутися запаху з одягу від поту.

Людський піт сам по собі не пахне або володіє настільки слабким запахом, що вловити його непросто. Знамените спітніле амбре виникає, завдяки бактеріям, поселяється на шкірі людини і промокають одязі. Вони продовжують харчуватися потім і після його висихання, іноді запах від них настільки в'їдається в одяг, що доводиться докласти чимало зусиль, щоб повернути речі первозданний вигляд і свіжість.
Інструкція
1
Чим менше бруду, тим легше її виводити. Це правило відоме всім, воно ж справедливо і для пропахлих потім речей. Чим швидше ви виперете річ, тим легше вам буде повернути їй свіжість. І вже тим більше не потрібно надягати пропотевшей речі по другому і більш разу. Якщо це предмет гардероба, який важко або небажано прати дуже часто (піджак, светр, товста кофта), піддягайте під нього тонку майку або футболку з натуральної тканини, яку потрібно міняти щодня.
2
просякнуту потом річ перед пранням потрібно замочити у воді, натерши брудні місця білим господарським милом. Через годину можна відправляти річ в пральну машину, використовуйте при цьому ваші звичні порошок і ополіскувач. Сушити одяг найкраще на свіжому повітрі, так вона і висохне і провітриться одночасно.
3
Якщо ви перете вручну, додайте у воду для полоскання трохи оцту для світлого одягу або слабкий розчин перманганату калію для темної. Ця рада друкувався у виданнях жіночих журналів радянського часу, добре себе зарекомендував і може з успіхом застосовуватися і сьогодні.
4
Ну і пам'ятайте, що будь-яку проблему набагато легше запобігти, ніж затівати тривалу і запеклу боротьбу з нею. Тому дотримуйтесь чистоту тіла, особливу увагу приділяючи пахв. Ретельно збривайте рослинність в них, користуйтеся антиперспирантами, в жарку погоду волійте одяг з натуральних тканин.
Корисна порада
Запитайте в аптеці гідрат хлористого алюмінію, протирайте їм пахви. Цей препарат входить до складу звичайних дезодорантів і гарантовано позбавить вас від надмірного потіння.