Як змусити себе забиратися.

Бардак в квартирі є наслідком звичайної ліні і невміння організувати свій час і навколишній простір. Іноді досить зовсім невеликого поштовху для того, щоб прибрати свій будинок і підтримувати його в чистому стані впродовж тривалого часу.
Інструкція
1
Пам'ятайте, безлад НЕ береться нізвідки, ви самі створюєте його навколо себе. Чим довше ви тягнете з прибиранням, тим важче вам буде вмовити себе перестати лінуватися і нарешті забратися.
2
Підтримувати порядок завжди легше, ніж створювати його щоразу з нуля. Відвівши кожен день по 10 хвилин на миття підлоги, ви витратите на нього протягом тижня в цілому 50 хвилин. Взявшись за ганчірку в кінці тижня, ви вб'єте ті ж самі 50 хвилин, але з тією лише різницею, що протирає кожен день підлога буде чистим завжди, а миється на вихідних тільки раз на тиждень. Протерши підлогу по швидкому, ви і втомитися щось не встигнете, а ось годинне махання ганчіркою повністю знесилиться вас і нічим іншим ви займатися вже не зможете.
3
Якщо вам важко забиратися для себе самої, запрошуйте частіше гостей. У вас з'явиться прекрасний стимул для підтримки порядку, заодно ви і придбаєте славу привітній господині і хорошою подруги.
4
Існує повір'я, що бардак в будинку руйнує внутрішню гармонію людини. Приберіть в квартирі, окіньте чистий простір поглядом, прислухайтеся до своїх внутрішніх відчуттів. Вони вам сподобаються, так чому б не випробовувати їх частіше? Все в ваших руках.
5
Придумайте собі заохочення за прибирання. Убираючись, ви будете досить інтенсивно рухатися, дозвольте собі шматочок торта в якості нагороди за працю, фігурі це не зашкодить, а от стимулом може виявитися прекрасним.
6
Якщо ви не належите до числа шанувальників генеральних прибирань, заводите собі таймер на 15 хвилин, зробіть по квартирі рівно стільки, скільки справ вкладеться в цей часовий проміжок, після чого можете присісти відпочити біля комп'ютера або телевізора. Але теж з таймером! Чергуючи роботу з відпочинком, ви не тільки не втомитеся, а й встигнете переробити купу справ.
Корисна порада
Забирайтеся під музику. Це прискорить процес і зробить його набагато приємніше.