Як почистити клавіатуру комп'ютера. Як зібрати комп'ютерну клавіатуру.

У наше століття швидкостей та інтернету комп'ютер став життєвим центром величезної кількості людей. Сучасна людина за комп'ютером працює, відпочиває, спілкується, їсть і іноді навіть спить. Не дивно, що при цьому комп'ютерна клавіатура брудниться зі швидкістю світла. Можна, звичайно, вважати себе піжоном і міняти забруднився клавіатуру щоразу на нову. А можна просто почистити стару.
Вам знадобиться
  • - клавіатура
  • - 2 миски з водою
  • - універсальний миючий засіб
  • - сухий рушник
  • - ватяні палички
  • - зубна щітка
  • - ганчірочка
  • - плоска викрутка
  • - пилосос
Інструкція
1
Якщо ви розумієте, що не зможете відновити клавіатуру по пам'яті, сфотографуйте її, перш ніж знімати кнопки і приступати до чищення.
2
Розведіть у великій мисці з теплою водою миючий засіб. Можна використовувати як рідина для миття посуду, рідке мило або засіб для миття підлоги, так і звичайний шампунь. Головне, щоб засіб милілось і відмивало бруд. За допомогою викрутки акуратно піддягайте клавіші знизу, складайте їх для миття в миску. Будьте обережні при зніманні довгих клавіш, щоб не пошкодити їх.
3
Особливо забруднилися клавіші потріть ганчірочкою або навіть зубною щіткою, бруд з внутрішньої сторони найкраще видаляти ватяними паличками. Але не тріть надто сильно, щоб не пошкодити фарбу, якою пропечатані букви на клавішах.
4
Одна за однією мийте клавіші і перекладайте їх в таз з чистою водою. Може трапитися так, що прополоскати їх доведеться більше одного разу, щоб повністю видалити мило і бруд. Чисті клавіші викладайте на рушник для просушування.
5
Поки клавіші сохнуть, видаліть з корпусу клавіатуру частинки бруду за допомогою пилососа. Дрібну пил найзручніше збирати за допомогою вологої ватною палочкі.Времені на цей процес піде чимало, до моменту закінчення процедури клавіші якраз встигнуть висохнути.
6
Ось тут-то і стане в нагоді зроблена заздалегідь фотографія або ваша кришталева пам'ять. Поверніть кожну клавішу на її законне місце. У великих клавіш звертайте особливу увагу на металеві дужки. Дужки необхідно вставити в призначені для них отвори і лише потім вдавлювати клавішу на місце.
7
Якщо ви все зробили послідовно і правильно, нагородою вам стане чиста клавіатура, сяюча не гірше нової.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=1Auf0irC4dM
Зверніть увагу
Не забудьте на час промивання відключити клавіатуру від комп'ютера.
Корисна порада
Перевіряти правильність установки клавіш простіше всього за допомогою програми Word або будь-якого іншого текстового редактора.