Як зменшити віддачу. Як прибрати віддачу інтернету.

Багато користувачів при підключенні до провайдера Інтернету, виявляють для себе нові можливості обміну всілякими програмами та мультимедійними файлами. Йдеться про технологію DC + і програмах для пошуку і закачування софта на свій ПК.
Вам знадобиться
  • Дистрибутив для роботи в мережах.
Інструкція
1
Встановлюємо програму для роботи в мережі провайдера. Найбільш використовувані - StrongDC ++, FlylinkDC ++ і ApexDC ++. Багато постачальників Інтернет послуг включають їх у свої диски з настройками мережі, оскільки дані програми є безкоштовними.
2
Запускаємо встановлену програму і активуємо вкладку «Настройки». За замовчуванням там встановлені стандартні настройки на прийом файлів і віддачу в мережу. Від цих параметрів залежить як швидкість скачування, так і продуктивність всієї системи.
3
У меню, праворуч розташовуються основні параметри. Зліва відображається точніша інформація про кожного з них. Вибираємо розділ, який відповідає за віддачу файлів (інша назва - слоти віддачі) .Слева відкриється розділ, в якому необхідно встановити вручну значення, що дозволяють зменшити віддачу файлів з комп'ютера користувача.
4
На хабі (Hub) провайдера уточнюємо мінімальне значення слотів віддачі. Прописуємо в рядку команду/fav і знайомимося з правилами для клієнтів хаба. Встановлюємо мінімальне значення в настройках в графі «Слоти віддачі». Виставляємо значення «нуль» у графі «Відкрити додатковий слот, якщо швидкість нижче певного значення КБ/с». В графі «Максимальна кількість відкритих слотів» також вказуємо мінімально допустиме провайдером значення. Натискаємо ОК і перевіряємо виставлені настройки на практиці.
5
Активуємо в програмі функцію «пошук» і вписуємо назву кінофільму або відомого музичного твору, кліпу. У списку користувачів вибираємо будь-якого і натискаємо «Завантажити». У нижній частині програми з'явиться індикатор скачування, із зазначенням часу до кінця завантаження. Через деякий час з'явиться інший індикатор - віддачі завантаженого файлу назад у мережу обміну. Числові характеристики віддачі також будуть доступні для аналізу користувачеві. Швидкість віддачі повинна бути набагато нижче, ніж швидкість закачки.
Корисна порада
Така політика не вітається провайдерами комп'ютерних мереж. Навпаки, вони закликають активно брати участь не тільки в скачуванні, а й у віддачі файлів, тим самим, підвищуючи швидкість обміну серед усіх учасників. Тому використовуйте настройки для зменшення віддачі лише в крайніх випадках.