Як змінити підсвітку. Як змінити колір підсвічування.

За допомогою грамотної підсвічування можна змінити колірне і світлове рішення кімнати, виділити або затінити якісь її деталі. Які сьогодні існують способи декоративного підсвічування і як грамотно організувати підсвітку інтер'єру?
Вам знадобиться
  • - світильники та інструмент для їх монтажу;
  • - LED-стрічка.
Інструкція
1
Перш за все, визначитеся - що саме ви хотіли б змінити за допомогою підсвічування. Як правило, декоративне підсвічування в інтер'єрі використовується для: - підсвічування різних стельових конструкцій з гіпсокартону або елементів статі (наприклад, подіуму, на якому встановлено ліжко у спальні); - підсвічування віконних них, стінних ніш, шаф; - підсвічування окремих деталей інтер'єру (картин , стільниці, статуетки); - зонування кімнати за допомогою колірних і світлових акцентів.
2
Визначившись з вибором місця для підсвічування, вирішите, яку саме ви хочете підсвітку - вузьконаправлене пляма світла або суцільну світлову стрічку. Вирішіть, який колір підсвічування підійде до вашого інтер'єру. Можливо, ви захочете використовувати якісь світлові ефекти в підсвічуванні. Цей момент також слід продумати.
3
Вирушайте в магазин за підсвічуванням. Її джерелом можуть служити точкові вбудовуються або накладні світильники, світлодіодні світильники, світлодіодні стрічки - монохромні і повнокольорові, люмінесцентні лампи.От обраного варіанту залежить спосіб монтажу підсвічування. Для монтуванні вбудованих світильників швидше за все знадобитися допомога фахівця, а ось для інших світлових приладів цілком можна обійтися своїми силами. Найлегше встановлювати світлодіодну стрічку. Її гнучка поверхня зі світлодіодами легко монтується на поверхні з будь геометрією. LED-стрічки для інтер'єру, як правило, мають клейову основу. А тому ніякого додаткового інструменту для їх установки не буде потрібно.
Корисна порада
Не розраховуйте, що підсвічування замінити основне освітлення. Її функція - виключно декоративна і тому слід подбати і про основні джерела світла.
Колір оточуючих нас речей впливає не тільки на настрій, але часто і на самопочуття. Можливість змінити колір підсвічування приладів на панелі управління автомобілем вносить чималий вклад у створення умов для безпечного водіння. Важливо, щоб водія за кермом не дратували ніякі дрібниці.
Вам знадобиться
  • - набір викруток;
  • - кольоровий лак для нігтів;
  • - розчинник;
  • - ганчір'я.
Інструкція
1
Трапляється, що водія став дратувати колір підсвічування приладів на панелі управління автомобіля. Цю проблему можна швидко вирішити своїми силами. З мінімальними витратами ви можете змінити колір ламп підсвічування і забезпечити комфортні умови для водіння.
2
За допомогою викрутки зніміть приладову панель з автомобіля. Інструкцію по зйомці приладової панелі дивіться в літературі, що додається до автомобіля.
3
Розберіть приладову панель. Це досить просто зробити, тому що в більшості сучасних автомобілів деталі в ній кріпляться один до одного на засувках. Будьте гранично обережні, тому що поломка деталей призведе вас до необхідності покупки нової панелі.
4
Зніміть прилади і покажчики з панелі. Вони можуть кріпитися на гвинтах, тоді вам буде потрібно підходяща викрутка. Також кріплення може бути здійснено на «вусиках». В цьому випадку вам необхідно розігнути їх і акуратно витягти прилади з панелі. Після зняття приладів вам відкриються лампи підсвічування.
5
Якщо лампи підсвічування вже пофарбовані в обридлий вам колір, то нанесіть розчинник на дрантя і зітріть покриття з ламп. Якщо лампи не пофарбовані, то знежирте їх таким же способом змоченою в розчиннику ганчір'ям.
6
Акуратно нанесіть лак на очищені і знежирені лампи підсвічування покажчиків. Наносите кольоровий лак рівним тонким шаром, щоб потужності ламп вистачило для освітлення приладів. Якщо вам не сподобається колір або шар лаку виявиться надто товстим, ви завжди можете стерти його за допомогою дрантя і розчинника і перефарбувати лампи заново.
7
Зберіть приладову панель в порядку, зворотному розбиранні. Поставте панель на місце. Робота закінчена.