Як зареєструвати icq в телефоні. Як зарегестрировать аську на телефон.

Більшість користувачів персональних комп'ютерів або ноутбуків спілкуються між собою за допомогою icq. Але буває так, що не завжди є можливість виходу в інтернет. Ось тоді на допомогу може прийти "аська" для телефону, яка в сучасний час є дуже актуальною і затребуваною програмою. Як же зареєструвати icq в своєму мобільному телефоні ?
Інструкція
1
Найпростіший і розповсюджений спосіб для скачування icq на мобільний телефон - використання персонального комп'ютера. Для цього необхідно просто пройти звичайну реєстрацію в системі та налаштувати icq. Потім перекинути програму на мобільний телефон з комп'ютера за допомогою Bluetooth, інфрачервоного порту або USB - кабелю. Але, якщо ви не маєте можливості підключитися до інтернету звичайним способом, то можна знайти і скачати icq на мобільний телефон через wap на офіційному сайті програми. При установці мобільного клієнта, відключіть wap і включіть GPRS - internet. Для скачування icq на мобільний телефон необхідно ввести в мобільному браузері посилання http://icqphones.ru/jimm.jar, а потім слідувати інструкціям по установці і налаштувань програми.
2
Для того щоб зареєструвати icq в телефоні вийдіть в інтернет з мобільного телефону і наберіть в браузері адресу полегшеної версії пошукової системи "Рамблер". Зареєструйте поштову скриньку, і ви автоматично придбаєте номер uin.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=lXBvtVIikm0
Корисна порада
Для скачування, реєстрації і установки icq на мобільний телефон ви можете використовувати найрізноманітніші способи. Але яким би з них ви не скористалися, пам'ятайте, що підсумком буде зручний і повноцінний клієнт на вашому мобільному телефоні, що дозволяє спілкуватися з друзями, колегами та близькими. Не потрібно втрачати часу, реєструйте icq в своєму мобільному телефоні і насолоджуйтеся безмежним спілкуванням
Зміни в правилах користування не дозволяють здійснити процедуру реєстрації нового користувача ICQ в мобільній версії клієнта. Тому єдиним можливим варіантом реєстрації залишається створення нового номера на офіційному сайті. Після цього стає можливим використання створеного номера в мобільному клієнті.
Вам знадобиться
  • - мобільний телефон з підтримкою Java і GPRS;
  • - браузер.
Інструкція
1
Перейдіть в браузері на офіційний сайт ICQ (icq.com) і виберіть розділ «Реєстрація». Введіть своє ім'я та прізвище у відповідні поля вікна форми. Вкажіть свою адресу електронної пошти. Зверніть увагу на те, що на один email може бути зареєстрований тільки один номер ICQ. Створіть новий пароль для входу в свій аккаунт. Слід пам'ятати, сто створюваний пароль повинен бути восьмизначним і містити тільки латинські букви і цифри.
2
Надрукуйте свою дату народження і вкажіть підлогу. Натисніть кнопку «Оновити» біля картинки з цифрами і введіть отримане значення у відповідне поле. Натисніть кнопку «Реєстрація» і дочекайтеся отримання повідомлення електронної пошти з посиланням.
3
Перейдіть за отриманим посиланням і дочекайтеся появи повідомлення про успішне завершення реєстрації. Переконайтеся в тому, що ваш телефон підтримує технології Java і GPRS. Перша потрібна для установки клієнта, друга для коректної його роботи. Встановіть на мобільний пристрій найбільш підходящу версію клієнта: - Jimm - для переважної більшості моделей; - QIP PDA - для смартфона, що працює під управлінням Symbian, або КПК, під керуванням Windows Mobile.
4
Запустіть встановлене додаток і увійдіть до свого облікового запісь.На випадок відміни блокування реєстрації нового номера ICQ в клієнті Jimm, ознайомтеся з процедурою.
5
Розкрийте пункт "Налаштування" в додатку Jimm і вкажіть підпункт «Акаунт». Натисніть праву кнопку Menu в віконці і вкажіть команду «Зареєструвати новий». Надрукуйте обраний пароль в наступному діалоговому вікні і відзначте чекбокс Yes, always. Do not ask me again в новому віконці.
6
Натисніть кнопку OK і надрукуйте символи з картинки в рядку «Введіть код» чергового діалогового вікна. Натисніть кнопку «Відправити» і дочекайтеся отримання нового номера ICQ.