Як купити б/у іномарку.

Покупка б/у автомобіля - це завжди лотерея. Господар машини зацікавлений її продати, тому неохоче поширюватиметься про її недоліки. Тільки уважний огляд машини допоможе виявити всі технічні проблеми і зробити правильний вибір.
Інструкція
1
Для початку потрібно визначитися з місцем покупки автомобіля. Можна скористатися інтернет-ресурсами з оголошеннями про продаж машин. У вас буде можливість подивитися фото і характеристики, порівняти ціни. Мінусом же є те, що на кожен особистий огляд машини доведеться виїжджати. А якщо ви намітили декілька варіантів, то на це може піти кілька днів.
2
Можна приїхати в будь автосалон - там завжди є б/у машини, здані в залік нових. Усі машини в автосалоні проверенни на угон та кредитну історію. Вибір машин невеликий, і вони різних моделей. Але зате зібрані в одному місці, і вам нікуди не треба їздити.
3
Найбільший вибір машин представлений на авторинку. У вихідний день там накопичується кілька сотень пригнаних з-за кордону автомобілів. Плюсом ринку явялется величезний вибір в одному місці. Можна купити машину без пробігу по РФ, а значить, з хорошим станом кузова. Мінусом же є сумнівні історії деяких автомобілів, перевірити які дуже складно.
4
При виборі іномарки почніть з огляду кузова. Якщо машина вся блищить від поліролі, то знайти дрібні подряпини й відколи буде складно. Якщо господареві машини приховувати нічого, він сам вам розповість про всі її кузовні недоліки. Зрозуміти, пофарбований кузов чи ні, можна по ряби, яка залишається на фарбі. Якщо машина пофарбована неякісно, то всі деталі, приховані під обшивками, залишаються в рідній фарбі. Найбільше подряпин буває на бампері, і найчастіше він буває фарбованим.
5
Наявність зварювання можна побачити на місцях з'єднань дверей з кузовом. Якщо міняли дах, треба зазирнути під обшивку стелі в районі дверних стійок.
6
Подивіться на зазори між дверима - вони не повинні бути широкими і кривими. Дверні зазори різної ширини можуть говорити про деформації кузова. На деяких машинах деформацію кузова видає вертикальна тріщина лобового скла.
7
При посадці в салон зверніть увагу на запах. Якщо сильно пахне миючими хімічними засобами, це означає, що намагалися витравити специфічний запах салону. Це може бути запах тютюну, а може і запах гниття від довгого перебування у воді.
8
Заведіть машину. Послухайте роботу двигуна. Дочекайтеся, поки двигун повністю прогріється, тоді й будуть чуємо всі можливі сторонні звуки. На холодному двигуні їх буде не чутно через присадок, залитих в систему.