Як змінити свій характер.

Характер людини починає формуватися вже з трирічного віку і до 11-13 років вже можна вважати його сформованим. Багато в чому він визначається типом особистості і почасти успадковується від когось з батьків, але багато рис характеру людина може виробити в собі самостійно. Звичайно, це непростий шлях, адже найважче боротися із самим собою, але іноді змінити свій характер буває просто необхідно, якщо деякі з його рис заважають вам добитися успіху в житті.

Інструкція
1

Проаналізуйте свій характер і визначте ті його властивості, які необхідно відразу і беззастережно викорінювати, і ті, які можна скоригувати, зробивши їх якісно іншими. До перших можна відразу віднести лінь, заздрісність, перекладання відповідальності і провини на інших. Другі можуть вам стати в нагоді, якщо виявляти їх з іншого приводу. Так впертість можна перетворити на завзятість, скептицизм - в обережність, егоїзм і себелюбство - у повагу до себе і оточуючих.

2

Якщо ви людина запальна, то навчитеся висловлювати і проявляти свої емоції не відразу. Недарма таким людям радять дорахувати до десяти, перш, ніж почати реагувати. По-перше, ви зможете обміркувати свої подальші слова і вчинки. По-друге, трохи заспокоїтися і краще зрозуміти те, що сталося, можливо, спочатку ви неправильно зрозуміли сенс і підгрунтя того, що сталося.

3

Бути може, ви - образливі і схильні в будь репліці знаходити бажання посміятися або принизити вас, то тут треба викорінити свій комплекс нелюбові до себе і невпевненості в своїх силах. Якщо вам вдасться переконати себе, що ви сильний, розумний і красивий чоловік, то ви вже не будете ображатися і дутися через дрібниці і перестанете болісно реагувати і засмучуватися без жодного приводу.

4

Легко виправити і такі недоліки, як незібраність і непунктуальність. Просто перестаньте відкладати справи на потім, дійте за заздалегідь складеним планом і ви побачите, як багато вільного часу у вас з'явитися. А, значить, ви перестанете спізнюватися і підводити інших людей.

5

Працюючи над собою і не дозволяючи проявлятися негативним рисам характеру, ви виправляєте і сам характер, виховуючи і тренуючи його. Якщо ви щиро хочете змінитися на краще, то хто вам в цьому може перешкодити, дійте!