Як підібрати окуляри за формою обличчя.

Зараз практично у кожного є очки . Для когось це модний аксесуар, для когось - річ, без якої не можна прожити ні дня, для більшості ж - засіб захисту очей від ультрафіолету. У будь-якому випадку, навіть при хорошому зорі кожен з нас напевно стояв перед вітриною в нерішучості, які очки купити, щоб виглядати стильно, модно, елегантно, загалом, щоб цей аксесуар прикрашав обличчя і доповнював образ. Для цього потрібно підбирати очки по формі особи .
Інструкція
1
Власницям класичної овальної форми особи пощастило найбільше - їм підходять практично будь-які моделі, тому такі дами можуть сміливо експериментувати з образами, формами і стилем.
2
При круглої формі особи довжина і ширина його рівні, тому очки прямокутної або квадратної форми допомагатимуть візуально виділити вилиці і звузити обличчя.
3
Прямокутна форма особи характеризується однаковою довжиною лобової і подбородочной частин. Тут потрібно прагнути додати обличчю округлості, щоб пом'якшити форму, тому придивіться до окулярів квадратної або овальної форми.
4
Для особи квадратної форми підійдуть очки , які згладять кути, зробивши форму особи округлішою. Окуляри з вузькою оправою, округлої форми, або із закругленою верхньою частиною прекрасно впораються з цим завданням.
5
Якщо ж у вас гостре підборіддя, широкі вилиці і вузьке чоло (ромбовидна форма), то за допомогою окулярів вам потрібно зробити лінії особи більш плавними. Завжди купуйте очки з закругленими оправами, хоча сама форма стекол може бути квадратної.
6
Багато фахівців виділяють обличчя у вигляді серця, коли вилиці і лоб широкі, а до підборіддя овал особи звужується. Окуляри овальної форми середнього розміру допоможуть візуально пом'якшити гострі кути.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=JrcXYnWV_3w
Корисна порада
Існують ще деякі правила підбору окулярів. Так, наприклад, окуляри, у яких перемичка піднята високо, візуально «підправлять» кирпатий носик. А якщо окуляри «сидять» високо на переніссі, то це допоможе приховати великий лоб. При масивному підборідді краще вибрати окуляри або з товстою оправою, або з дуже тоненькою. Якщо ж у вас великий ніс, то оправи темного кольору і перемичка нижче перенісся допоможуть візуально зробити його коротше.
Сонцезахисні очки - це аксесуар, який присутній в гардеробі у кожної людини, від маленьких дітей до бабусь і дідусів. Носити очки зараз дуже модно. Їх можна придбати в багатьох магазинах за цілком прийнятною ціною. Існує величезна різноманітність моделей сонцезахисних окулярів, проте часом вибирати їх доводиться по кілька годин, щоб правильно підібрати до формі свого особи .
Інструкція
1
Володарям круглої форми особи підійдуть очки квадратної і прямокутної форми, вони допоможуть візуально звузити його і виділити вилиці. Також підкреслить ваше обличчя оправа яскравого кольору. Стилісти рекомендують дівчатам з круглою формою особи носити очки з тонкою оправою. Намагайтеся не вибирати очки , які будуть повністю закривати ваші вилиці, вам абсолютно не підуть круглі оправи сонцезахисних окулярів.
2
Овальної формі особи підуть очки будь-якої форми. Але, незважаючи на це, кілька порад щодо їх вибору все ж таки є: оправа не повинна бути вже меж особи , але в теж час не допускайте того, щоб вона виходила за них. Для маленької форми особи не підійдуть сонцезахисні очки з тонкою оправою. Намагайтеся, щоб їх лінія відповідала лінії ваших брів.
3
З довгою формою особи носите сонцезахисні очки великих розмірів з панорамними стеклами. Не рекомендується проводити експерименти з маленькими очками без оправи, вони вам точно не підуть.
4
Особі у вигляді перевернутого трикутника (широке обличчя з вузьким чолом і масивним підборіддям) потрібні очки овальної і круглої форми з шириною більшою, ніж ширина вилиць.
5
Особа в формі сердечка прикрасять очки з тонкою оправою або взагалі з відсутністю такої. Вони візуально вирівняють лоб, а також всі пропорції особи . Не рекомендуються темні очки , вони зроблять обличчя грубуватим.
6
Володарям квадратного типу особи підійде зрізана округла форма очок. Тонка оправа із закругленою формою прикрасить ваше миле личко. Не вибирайте прямокутні та квадратні сонцезахисні очки з оправою ширше особи .
7
За допомогою окулярів можна приховати недоліки вашого особи . Якщо у вас занадто великий лоб, то очки допоможуть його візуально зменшити. Володарі кирпатого носа зможуть приховати цей недолік за допомогою окулярів з піднятою перемичкою. Занадто помітний ніс приховають очки з великою оправою темного кольору, що мають подвійну перемичку і сидять трохи нижче перенісся. Віч з масивним підборіддям підуть очки з масивної і дуже тоненькою оправою, які будуть злегка сповзати з носа.