Як поміняти електронну адресу. Як поміняти адресу електронної пошти в Яндексі безкоштовно.

Велика кількість спаму, щодня наповнює електронну поштову скриньку, може стати нестерпним, і якщо боротися з нав'язливою розсилкою вже немає сил і бажання, можна змінити свою електронну адресу .
Інструкція
1
Зміну адресу а електронної пошти варто почати з вибору безкоштовного поштового сервера, і тут рішення на користь того чи іншого ресурсу має бути прийняте виходячи з ваших потреб. Якщо ви плануєте користуватися соціальною мережею "Мій Мир" та іншими сервісами порталу Mail.ru, то і вибір слід зупинити на ньому. Якщо крім пошти ви хотіли б отримати можливість зберігати в інтернеті необмежену кількість фотографій, то краще вибрати поштовий ящик Yandex. Тим, хто всерйоз цікавиться фотографією і хотів би розміщувати свої роботи на популярному фотопортале Flickr, доведеться завести пошту на Yahoo. Ну, а якщо ви намагаєтеся йти в ногу з часом, то зареєструйтесь на Google і отримаєте адресу електронної пошти Gmail.
2
Який би ви не вибрали поштовий сервіс, вам потрібно буде пройти процедуру реєстрації, де вас попросять вказати ваше ім'я та прізвище (не обов'язково вказувати справжні) і деякі інші дані. Крім того, вам потрібно буде ввести ім'я користувача латинськими буквами, придумати пароль і вказати відповідь на будь секретне питання, за допомогою якого можна буде відновити забутий пароль до поштової скриньки.
3
Щоб зареєструвати поштову скриньку від Mail.ru, перейдіть по адресу у www.mail.ru і клацніть на посиланні «Реєстрація у пошті». Для створення поштової скриньки на Yandex, відкрийте у своєму браузері адресу www.yandex.ru і натисніть на кнопку «Завести пошту». Реєстрація аккаунта на Yahoo виробляється по адресу у www.yahoo.com. Перейдіть по посиланню «Зареєструватися» щоб відкрити свою поштову скриньку. Щоб отримати електронну пошту Gmail, відкрийте www.google.ru, клацніть в меню Gmail і натисніть кнопку «Створити акаунт».
Зверніть увагу
Крім наведених поштових ресурсів, електронний ящик можна відкрити і на інших популярних сайтах: www.rambler.ru, www.hotmail.com, www.qip.ru і т.п.