Як вставити папір.

Для друку на офісних і домашніх принтерах використовується папір різного формату. В більшості випадків це формат А4 з розміром 210мм * 297мм. Її стандартна щільність становить 80 грам на кв. метр. Папір такої щільності підходить для будь оргтехніки.
Вам знадобиться
  • Персональний комп'ютер, друковане пристрій (принтер), листи А4.
Інструкція
1
Підключіть принтер. Пристрій необхідно підключати спочатку до персонального комп'ютера, а потім включати в мережу. В іншому випадку, порти введення-виведення інформації у комп'ютера і принтера можуть згоріти.
2
Роздрукуйте пачку паперу А4. Вийміть необхідну кількість аркушів.
3
Вкладіть папір в лоток друкованого пристрою. Обов'язково переконайтеся, що аркуші рівні щоб уникнути застрягання під час друку.
4
Зруште бічні фіксатори, враховуючи, що вони не повинні занадто щільно стискати папір - це також може привести до її заминання.
5
Відкрийте текстовий документ, який необхідно надрукувати. Перед тим, як надрукувати документ повністю, натисніть в настройках друку кнопку Надрукувати пробну сторінку. Якщо пробна сторінка надрукована правильно, папір встановлена правильно.
6
Відправте документ на друк. Для цього клацніть на ньому правою кнопкою миші і в контекстному меню виберіть пункт Друк. Також можна відкрити текстовий документ і натиснути кнопку Друк в текстовому редакторі.
Зверніть увагу
Не рекомендується використовувати для друку папір для письма.
Корисна порада
Щоб надрукувати декілька копій документа, потрібно задати відповідні параметри в настойках друку принтера.
Ось вже і старі добрі факси поступово зникають з налагодженого побуту офісу. Їм на зміну прийшли численні онлайн-Сервієм, що дозволяють відправити факс куди завгодно, хоч в США, за лічені секунди.
Інструкція
1
Зайдіть на один із сайтів, з якого можна безперешкодно відіслати факс в США - наприклад, на http://faxzero.com (платний) або www.pamfax.biz (безкоштовний).
2
Зайдіть спочатку на посилання PIN-коду для відправки факсу на безкоштовному ресурсі (FreeCallPIN). Прокрутіть список запропонованих кодів і виберіть з них «free fax» (чотири цифри). Зверніть увагу: PIN-код міняється щодня.
3
Заповніть запропоновану форму англійською мовою: - Sender Information: Name, Company, Fax, E-mail; - Receiver Information: Name, Company, Fax.Не забудьте, що код США - це 1 (або +1) . Також пам'ятайте про вихід на міжнародний зв'язок - (8 і 10). Після впишіть код країни (1), код міста та/або штату і власне номер телефону.
4
Вкажіть тему повідомлення і напишіть саме повідомлення в полях розділу Fax Information. Обсяг повідомлення (для безкоштовного ресурсу) не повинен перевищувати 3000 символів. Вкладіть в отправляемое повідомлення документи (якщо це необхідно). Формати, які можна прикріплювати: doc, docx, rtf, tif, jpeg, pdf. Тут також існують обмеження за обсягом: наприклад, для doc, docx і rtf - не більше 30 Кб, для tif і pdf - не більше 50 Кб, для jpeg - в межах 500 Кб.
5
Зверніть увагу: деякі факс-сервіси пропонують вибір категорії факсу (терміновий факс, факс для ознайомлення) та категорії повідомлення про отримання.
6
Перевірте правильність введених вами даних, введіть діючий на сьогодні PIN-код. Внесіть у відповідне поле символи з картинки і натисніть кнопку відправки факсу. Безпосередньо після відправки перевірте статус доставки факсу.
7
Якщо ви користуєтеся звичайним офісним факсом, перевірте всі з'єднання. Для цього наберіть: 8 - 10 - 1 - код міста/штату - номер телефону. Натисніть кнопку «Відправити».