Як підключити комутатор. Як підключити комутатор хонлінг.

Щоб усунути такий недолік Ethernet, як одночасна відсилання пакетів на всі адреси в мережі, можна використовувати спеціальні пристрої - комутатори (switch). Вони запам'ятовують всі адреси робочих пристроїв і станцій, і фільтрують трафік за призначенням - здійснюють відсилання в момент відкриття порту і призначення пакета даних.
Вам знадобиться
  • Комутатор, обтискний пристрій для кабелю, наконечники, технічна документація на комутатор.
Інструкція
1
Підключити комутатор до блоку живлення. Включити блок живлення в розетку.
2
Підключити до комутатора мережеву карту комп'ютера за допомогою мережевого кабелю. Провід кручений пари необхідно оснастити наконечниками, живити контакти згідно з наведеною в технічній документації комутатора електричної схемою.
3
Провести налаштування мережевої карти. Для цього натиснути мишкою на клавішу «Пуск» і вибрати вкладку «Панель управління». У ній активувати розділ «Мережа та мережеві підключення». У новому меню вибрати «Мережеві підключення» і вказати мережеву карту за допомогою правої кнопки миші. Якщо мережева карта одна - все одно виділити її і натиснути кнопку ОК.
4
Вибрати «Підключення по локальній мережі», потім активувати вкладку «Властивості». За допомогою смуги прокрутки вибрати внизу списку «Протокол Інтернету (TCP/IP)». Активувати кнопку «Властивості».
5
Прописати у вкладці «Загальні» IP адреса і маску підмережі - IP-адреса 192.168.0.2 і маска підмережі 255.255.255.0. Підтвердити правильність набору та натиснути «OK».
6
Перевірити роботу встановленого комутатора за допомогою службової команди ping. Вказати мережеву адресу комп'ютера в робочій мережі і задати відсилання пакета даних: ping 192.168.0.2 -t. Функція «-t» означає нескінченний обмін пакетами даних. Щоб його перервати, натисніть Ctrl + C. У діалоговому вікні програма повідомить про втрати при передачі даних і швидкості обміну.
Зверніть увагу
Неправильно виконана розводка кабелю заблокує мережеву роботу користувачів даної групи.
Корисна порада
Можна потрапити в «мережеві підключення» активувавши значок мережі в треї внизу екрану. В з'явилася вкладці вибрати кнопку «Властивості» і натиснути її лівою кнопкою миші.