Як знаходити прямокутний паралелепіпед.

Прямокутний паралелепіпед - це багатогранна постать, що складається з шести прямокутників. Знаючи довжину всіх його грані, можна обчислити його обсяг, діагональ, площа поверхні.
Вам знадобиться
  • Розміри ребер прямокутного паралелепіпеда.
Інструкція
1
Розрахунок обсягу прямокутного паралелепіпед а.Пусть дано прямокутний паралелепіпед з ребрами a, b і c. Тоді його обсяг можна буде розрахувати за формулою: V = a * b * c.
2
Розрахунок діагоналі прямокутного паралелепіпед а.Пусть у нього відомі довжини ребер a, b, c. Тоді для розрахунку його діагоналі скористаємося формулою на рис. 1.
3
Розрахунок площі поверхні прямокутного паралелепіпед а.Пускай нам дано прямокутний паралелепіпед зі сторонами a, b, c. Тоді для того, щоб розрахувати площу його поверхні S, потрібно скористатися формулою: S = 2 + (a * b + b * c + a * c)
Паралелепіпед являє собою багатогранник, що складається з 6 граней, кожна з яких представляє собою прямокутник. Для того, щоб дізнатися його обсяг, необхідно скористатися однією формулою.
Вам знадобиться
  • Знати довжину, ширину і висоту паралелепіпеда
Інструкція
1
Дан прямокутний паралелепіпед, у якого a - його довжина, b - ширина, c - висота. Тоді для того, щоб підрахувати обсяг прямокутного паралелепіпеда , скористайтеся формулою: V = a * b * c, гдеV - обсяг фігури.
Зверніть увагу
Різновидом прямокутного паралелепіпеда є куб. В кубі кожна грань являє собою квадрат. Розрахувати його обсяг можна за допомогою потроєного твори його сторін: V = a * a * a.