Як годувати свиню. де містити свиней влітку.

Свиня в присадибному господарстві є одним з основних постачальників м'яса до столу. Щоб отримати від тварини якісне м'ясо і смачне сало, за ним необхідно добре доглядати і правильно годувати.
Інструкція
1
В принципі, свині досить таки всеїдні, тому вони будуть їсти все, що ви покладете їм в годівницю, але це не означає, що можна годувати їх всякою поганню, адже від якості корму залежить яке м'ясо ви отримаєте від цієї тварини .
2
Відведіть для годування строго певні години і давайте свині стільки корму, скільки вона здатна з'їсти за один раз. Якщо видати їй більше, їжа буде застоюватися в годівниці, закисати. Перед наступним годуванням вам доведеться вичищати корито вручну або додавати свіжий корм до вже прокислого. Ні того ні іншого бажано не допускати.
3
Свині, на відміну від корів, володіють однокамерним шлунком і не в змозі засвоювати незбиране зерно. Є щось вони його будуть, але більша його частина не перетравиться і виявиться перекладеної попусту. Тому зернові для свиней краще перемелювати і заварювати гарячою водою. Така каша-мішанка і наситить тварина, і вгамує його спрагу, але влітку свині обов'язково потрібно давати воду додатково, вона також, як і людина, чутлива до спеки.
4
Свині з задоволенням поїдають зелені корми, тому їх можна підгодовувати силосом, заготовленої зеленкою і навіть простими бур'янами з городу. Але перш ніж давати траву тварині, порубати її на шматки по 5-10 см, цілі рослини свиня розкидає по загону, який вам потім доведеться додатково чистити.
5
Кухонні відходи теж можна вжити як свинячого корму, але завжди стежте за їх якістю. Картопляні очищення не повинні містити зелені і відростків, овочеві обрізки повинні бути без гнилі та цвілі і так далі.
6
Визначтеся спочатку, що саме ви хочете отримати від вашої свині. Чим більше овочів, коренеплодів та інших об'ємних культур міститиметься в її кормі, тим більше м'яса і менше сала буде у тварини. І, навпаки, годування подрібненим зерном і кашами сприяє утворенню великої жирового прошарку. Товщина сала у добре відгодовують свині може досягати 7 сантиметрів і більше.
Корисна порада
В раціоні поросят до 8 тижнів в обов'язковому порядку має бути присутнім молоко.