Як знайти водія.

Одна із затребуваних професій на ринку праці - водій. Зарплата хорошого водія часто прирівняна до доходу менеджера, тобто досить непогана. Однак знайти професійного водія досить складно.
Інструкція
1
Одна з проблем даного сегмента праці - його низька кваліфікованість. Не секрет, що водія ми, як правило, працюють люди з середньою освітою, а іноді й без нього. Максимум, що у них є, це водійське посвідчення з усіма відкритими категоріями і диплом автомобільного слюсаря.
2
Другий момент, на який необхідно звернути увагу, - стаж водіння. В ідеалі він повинен бути не менше 5 років. Цей стаж гарантує, що водій пройшов усі періоди адаптації на дорозі, він володіє технічними знаннями і вміннями.
3
Якщо ви берете водія до першої особи фірми, то тут треба звернути увагу в буквальному сенсі і на обличчя водія . Кандидат повинен володіти презентабельною зовнішністю, бути без шкідливих звичок. Зверніть увагу на промову, наскільки вона грамотна. Хоча персональний водій не повинен відрізнятися балакучістю. Ідеальний вік персонального водія 35-50 років. У цьому віці чоловіки вже залишили свої юнацькі амбіції, і на дорозі їм уже не потрібно нікому нічого доводити.
4
Якщо вам потрібен сімейний водій для дітей, то зверніть увагу на жінок. Жінка відрізняються більш спокійній манерою водіння, їй не страшно довірити дитину. Вона може супроводжувати дитину на заняття, зовсім як повноцінна няня.
5
Не обмежуйтеся при прийнятті на роботу водія тільки співбесідою. Водій повинен продемонструвати вам свої вміння. Попросіть водія прокотити вас на службовій машині. І по своїх відчуттів, ви вже можете зробити остаточні висновки. Якщо водій робить різкі маневри, лихачить, подумайте, які можливі витрати вам належить понести за ремонт машини. Подивіться, як він орієнтується в місті, чи вміє користуватися навігатором.
6
Шукати сімейного водія краще через кадрові агентства домашнього персоналу. Там вам нададуть на кандидата все характеристики з минулих місць роботи.
7
Якщо ви шукаєте водія на вантажний транспорт, помістіть оголошення в газету вакансій, яка безкоштовно пропонується на АЗС.
8
Офісного водія краще шукати через сайти пошуку роботи.
Королева Великобританії Єлизавета II почала підшукувати собі нового водія. Уваги заслуговує не сама ця подія, досить ординарне, а спосіб, яким вирішила скористатися найясніша особа.
Підбір персоналу для обслуговування перших осіб держави є дуже відповідально завданням. Прийняті на роботу люди повинні не тільки знати свої обов'язки і досконало володіти необхідними професійними навичками, а й мати високі моральні якості - зокрема, не виносити в люди інформацію особистого характеру з життя обслуговуваних ними персон. Саме тому пошук працівників зазвичай довіряють відомим агентствам, що мають великі бази даних і здатним підібрати надійну людину практично на будь-яку должность.Несмотря на всі плюси такого варіанта, англійська королева Єлизавета II воліла знайти собі нового водія самостійно, причому шукати його вона вирішила через інтернет, розмістивши оголошення про наявну вакансію на сайті Букінгемського палацу і продублировав його в електронних СМІ.Согласно вимогам Її Величності, кандидат на місце водія повинен володіти поступливим характером і вмінням підтримувати розмову, бути людиною команди, дотримуватися в роботі високих стандартів. В його обов'язки увійде нагляд за роботою королівського гаража та підтримання автомобілів в справному стані. Королева готова довірити водієві і роботу з її електронною поштовою скринькою. Зрозуміло, здобувач на посаду водія повинен досконало вміти управляти автомобілем, мати великий практичний досвід вожденія.Новий водій перевозитиме не лише членів королівської родини, а й чиновників з адміністрації палацу, а також монарших гостей. В оголошенні повідомляється, що він проводитиме за кермом 48 годин на тиждень, при цьому його зарплата складе порядка 2000 фунтів стерлінгів на місяць, що становить трохи більше 100 тисяч рублів. Для Великобританії це досить невеликі гроші, пропонується сума нижче середньої зарплати по стране.Стоіт відзначити, що королева Єлизавета II та члени її родини вже не в перший раз звертаються до інтернету для пошуку персоналу. Раніше через власний сайт королівського сімейства вже були знайдені дворецький і садівник, а через оголошення в газеті - посудомийка.