Як робити слайд.

Слайд-шоу представляє собою ролик, який складається з фото або інших зображень, які змінюють один одного. Зображення в слайд-шоу або презентації часто доповнюють музикою. Це оригінальний спосіб зберегти спогади або створити рекламну презентацію. Microsoft Office PowerPoint не відноситься до програм, які детально вивчаються, як правило, користувач знайомий тільки з основними її функціями. Проте, освоївши деякі прості прийоми, можна зробити роботу з презентаціями більш продуктивною.
Вам знадобиться
  • Персональний комп'ютер, Microsoft Office PowerPoint.
Інструкція
1
Запустіть програму, в якій будете створювати слайди - Microsoft Office PowerPoint (клацнувши по ярлику або вибравши зі списку програм в меню Пуск).
2
Огляньте відкрилася порожню сторінку: зліва відображаються всі наявні в проекті слайди (поки тільки один). Праворуч ви виявите список макетів.
3
Виберіть підходящий макет.
4
Заповніть макет.
5
Створити в лівій області ще один слайд, виберете для нього макет і заповніть. Коли ви створите бажану кількість сторінок, презентацію можна переглянути, натиснувши кнопку F5.
Зверніть увагу
При створенні презентацій головне - грамотно підібрати інформацію і не порушувати логічну послідовність слайдів.
Корисна порада
При роботі над створенням презентації або слайд-шоу використовуйте «гарячі клавіші». Якщо ви будете переміщати предмет мишею, при цьому утримуючи кнопку Ctrl, він залишиться на місці, але скопіюється - копію ви зможете помістити в бажане місце. Також затиснувши Ctrl, можна симетрично міняти розмір предмета, наприклад, автофігури - центр залишиться на місці. При переміщенні об'єкта мишею можна утримувати Shift - тоді він буде рухатися строго горизонтально або вертикально. Shift, затиснутий при малюванні автофігури, дозволяє отримати рівні висоту і ширину.
Барвисте слайдшоу - прекрасний спосіб зберегти пам'ятні моменти свят і сімейних подій. До того ж - це відмінний подарунок, який можна зробити своїми руками. Для перегляду слайдшоу підійде комп'ютер, DVD-плейер і навіть телефон за умови збереження файлу у відповідному форматі.
Вам знадобиться
  • - персональний комп'ютер;
  • - встановлена програма для створення слайдшоу;
  • - фотографії;
  • - мелодія для накладення музичного фону;
  • - dvd-диск або cd-диск.
Інструкція
1
Підготуйте фотографії, які ви будете використовувати в слайдшоу. Якщо ваша задумка - зробити подарунок до якої-небудь дати або знаменній події, відбирайте зображення, відповідні тематиці ролика. Знайдіть відповідне для даної події музичний супровід, воно може бути зі словами або без.
2
Для створення слайдшоу з фотографій потрібна спеціальна програма. Таких на просторах інтернету - десятки: Photo DVD Maker Professiona, ФотоШОУ, Photo Story, VSO PhotoDVD, Windows Movie Maker, яка поставляється з операційною системою Windows, і багато інших.
3
Легка, проста і зручна в застосуванні програма Photo DVD Maker Professional. Одним з плюсів програми є створення декількох різних за тематикою та змістом альбомів. Для роботи в Photo DVD Maker Professiona запустите програму і в робочому вікні виберіть розділ «Організуйте фото». Зліва вкажіть місце розташування папки з зображеннями. Також ви її можете знайти в верхньому віконці програми. Клікніть на папку, відзначте потрібні фото і додайте їх в проект. Виконати цю операцію можна і з пункту «Органайзер» панелі управління програми, перейшовши до розділу «Додайте фотографії».
4
В цьому ж розділі, зазначивши фото в проекті, можна кадрувати зображення, встановити тривалість показу слайдів, накласти напис, вибрати шрифт для написи і додати на фото додаткову картинку-кліпарт.
5
В розділі «Музика і переходи» включите в проект будь-яку мелодію на ваш смак. При необхідності музику можна підрізати, така корисна функція в програмі теж є. Тут же можна вибрати переходи для зміни слайдів.
6
Розділ «Тема альбому» допоможе прикрасити ваше слайдшоу різноманітними рамками і анімованими ефектами. Виберіть те оформлення, яке вам найбільш підходить по тематиці. До того ж тут можна додати до альбому титри на початку і в кінці фільму.
7
Для створення ще одного альбому натисніть кнопку з написом «Новий», задайте йому ім'я і приступайте до подальшої роботи. В альбом окрім фотографій можна додавати відеокліпи в підтримуваних форматах. Іноді для роботи з відео може знадобитися установка додаткових кодеків. Скачайте потрібний із сайту виробника програми.
8
Після того, як ви закінчили створення слайдшоу, перейдіть в розділ «Виберіть меню» і виберіть один із запропонованих варіантів оформлення. При бажанні можна скачати додаткові фони для меню.
9
Останній крок - збереження проекту на диск або в папку жорсткого диска. Вкажіть із запропонованих необхідний формат відео і приступайте до запису. Через деякий час (тривалість запису залежить від об'єму слайдшоу, кількості фотографій в альбомах) ви зможете переглянути ваш твір на комп'ютері або DVD-програвачі. Вдалого творчості і приємного перегляду.
Корисна порада
Гарне оформлення для слайдшоу мається і в програмі ФотоШОУ, для роботи підійде будь-яка версія.