Як подивитися серійний номер.

Втративши серійний номер Windows або MS Office, при перевстановлення системи можуть виникнути серйозні проблеми. Щоб не платити за покупку дорогого ПО, можна «підглянути» серійні номер а встановленої операційної системи і офісного пакету від Microsoft.
Інструкція
1
Засобами Windows побачити серійні номер а не вдасться, тому доведеться скачати невелику безкоштовну програмку, яка допоможе їх впізнати. Йдеться про програму ProduKey, яку можна завантажити на сайті розробників www.nirsoft.net за посиланням http://www.nirsoft.net/utils/product_cd_key_viewer.html. Програма безкоштовна, працює з усіма версіями Windows, і не перевантажена нічим зайвим - тільки інформація про серійні номер ах.
2
Після завантаження та установки програми, запустіть її. У вікні, вам відразу ж буде надана інформація по всіх серійним номер ам ПО від Microsoft. Щоб не переписувати номер а від руки, в меню Edit виберіть команду Copy Product Key, щоб скопіювати виділений серійний номер , а потім вставте його в текстовий файл або документ Word, щоб потім роздрукувати.