Як класти плитку на підлогу.

На сьогоднішній день існує величезна кількість на польний покриттів. Керамічна плитка - ідеальний матеріал для оформлення підлоги на кухні, в коридорі, у ванній кімнаті. Варіантів укладання дуже багато, найпоширенішими вважаються метод «шов в шов» і «у розбіг». Якщо ви не маєте досвіду і укладаєте плитку самостійно, то простіше буде укладати способом «шов в шов». Як класти плитку, що б поверхня вийшла рівною?
Вам знадобиться
  • Рівень, захисні окуляри, склоріз, губка, чиста ганчірка, рулетка, керамічна плитка, роздільники плитки, клей для плитки, шпаклювальні суміші.
Інструкція
1
Для початку підготуйте поверхню. Важливо що б вона була сухою, рівною і гладкою. Покладіть гідроізоляційну прошарок. Будь-які нерівності в бетоні залийте спеціальним розчином.
2
Зніміть плінтуса і одвірки. Спробуйте розкласти плитку і знайти оптимальне її розташування. Важливо, щоб вона не була різаної з усіх боків біля стін. Це впадає в очі і дуже некрасиво виглядає.
3
Рівномірно нанесіть клей за допомогою зубчастого шпателя. Заздалегідь зволожену плитку покладіть і злегка натисніть на клеїться поверхню. Для отримання однакових швів між плитками використовуйте спеціальні дистанційні хрестики.
4
Після того, як вся цілісна плитка покладена, приступайте до різання плитки. Що б класти плитку на різного роду вигини рівно, слід придбати спеціальний металевий профіль.
5
Щойно клей затвердіє, покрийте поверхню спеціальною грунтовкою для керамічної плитки.
6
Затріть шви між плитками затіркою за допомогою гумового шпателя, попередньо очистивши їх від бруду і розділових хрестиків.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=RlZRIHSlKY8