Як заборонити установку по.

Якщо ви довіряєте близьким користуватися своїм комп'ютером, але при цьому не впевнені в їх комп'ютерної грамотності, уникнути найрізноманітніших проблем допоможуть деякі обмеження, які можна для них встановити.
Інструкція
1
В будь-який з версій операційної системи Windows існує можливість створювати облікові записи користувачів, захищати їх паролями і встановлювати для кожного запису права та дозволи. Таким чином, створивши для іншого користувача комп'ютера окрему обліковий запис з обмеженими правами, ви не тільки забороніть йому встановлювати ПО, а й будете впевнені, що ваші особисті настройки оформлення також не змінені.
2
Для створення облікового запису відкрийте меню «Пуск» і перейдіть в «Панель управління». Відкрийте розділ «Облікові записи користувачів» і виберіть «Додавання і видалення облікових записів користувачів». Клацніть на активному посиланню «Створення облікового запису».
3
Введіть ім'я нового облікового запису і обов'язково виберіть її тип: «Звичайний доступ». В цьому випадку користувачеві буде заборонено встановлювати програми і виконувати настройки системи, які можуть вплинути на правильну роботу комп'ютера.
4
У новому діалоговому вікні ви побачите список облікових записів. Клацніть на своїй. Якщо до цього облікові записи не створено, то ваш обліковий запис за замовчуванням буде носити ім'я «Адміністратор». Виберіть «Створення пароля» і встановіть пароль.
5
Тепер при включенні комп'ютера з'являтиметься меню вибору облікових записів, і потрапити в ваш профіль можна буде тільки за допомогою пароля. Для іншого користувача буде доступна обліковий запис з обмеженими правами, з якої встановлювати ПО буде неможливо.