Як назвати картину.

Художник зазвичай прагне до того, щоб на його твір звернули увагу глядачі. Нерідко буває, що картина запам'ятовується в чому завдяки вдало підібраному назві. Тому, якщо ви хочете залучити глядачів до свого творіння - подбайте про те, щоб назва доповнювало те, що зображено на полотні.
Інструкція
1
Подумайте про те, що ж саме ви намалювали. Це важливо навіть в тому випадку, якщо ви малюєте з натури. На що ви хочете звернути увагу глядача? Що найважливіше в картині, що можна вважати другорядним? Якщо ви намалювали батальну сцену і для вас важливо, що там зображена якась битва - можна картину так і назвати. Але дуже може бути, що важливо поведінку якоїсь людини в цьому бою. Тоді, звичайно, в назві має бути його ім'я. Те ж саме стосується інших жанрів. Назвіть натюрморт «сині айстри», якщо в даному випадку для вас важливий саме колір, і "химерне дерево", якщо сподобалася форма стовбура.
2
На портреті найчастіше пишуть ім'я зображеної людини. Однак це зовсім не обов'язково. Згадайте, на що ви звернули увагу, коли вирішили писати портрет саме цієї людини. Це може бути його професія, особливості зовнішності чи одягу. І глядач повинен помітити саме те, що сподобалося вам.
3
Подумайте, наскільки серйозно глядач повинен сприймати те, що зображено. Серйозну картину назвіть просто, одним-двома словами або короткою фразою. Над назвою жартівливого творіння можна і пофантазувати. В цьому випадку використовуйте афоризм або навіть повне пояснення того, що ви намалювали. Це може бути навіть невеликий розповідь про героїв та їх вчинках. Головне, щоб він був зрозумілим і не занадто довгим.
4
Вибравши кілька варіантів назви, вирішите, де і як ви їх напишете. Напис може бути як на спеціальній табличці, так і на самій картині. Все залежить від стилю і завдань, які ставить перед собою художник. Зроблену на полотні напис глядач повинен прочитати з відстані в кілька кроків. Напис на табличці зазвичай відповідає стилю не тільки самої картини, але й приміщення, в якому вона висить. Вона також повинна легко читатися.
Зверніть увагу
Не старайтесь повторювати назви відомих картин, крім тих випадків, якщо ви робите на них пародію. Назва відомого полотна в самодіяльному виконанні нічого, крім сміху, у глядачів не викличе. Пейзаж, на якому зображений дуже характерний куточок якогось міста, може отримати назву цього ж міста.
Корисна порада
Вдале назва особливо важливо для абстрактного малюнка. Використовуючи в назві картини професію вашого героя, врахуйте, що на картині обов'язково мають бути деталі, що вказують на рід занять.