Як захистити програму від вірусів.

Комп'ютери стали справжніми помічниками людини, і без них вже не може обійтися ні державна організація, ні комерційна. Але в зв'язку з цим загострилася проблема захисту інформації. Віруси, що одержали широке поширення в комп'ютерній техніці, розбурхали весь світ. Як же захистити програму від вірусів?
Вам знадобиться
  • антивірус, програма, комп'ютер
Інструкція
1
В даний час існує безліч способів захистити програму від проникнення вірусів. Два важливих вимоги - встановити антивірус і брандмауер. Антивірус і Брандмауер не дає проникнути на комп'ютер шкідливим програмам і вірусам і не дозволяє їм розповсюджуватися на інші комп'ютери.
2
Необхідно виконувати ціле безліч рекомендацій, які допомагають захистити компьютер.Общіе рекомендації: 1. Попередньо перевіряти всі завантажені файли антівірусом.2. Не відкривати файли, скачані з невідомих сайтов.3. Перевіряти пошту що перш, ніж відкрити пісьмо.4. Перед використанням перевіряйте на віруси диски, флеш карти та інші носії на наявність вірусів .5. Регулярно перевіряйте комп'ютер на наявність вірусів на антівіруса.6. Вибирайте максимальний рівень безпеки на своєму брандмауері.
3
Систематичне оновлення антивіруса дає додатковий захист від вірусів і захищає від нових вірусів, що з'являються в інтернеті. Завантажуйте всі файли з інтернету в одну папку, щоб потім перевірити їх антивірусом. При використанні, наприклад, Касперського, створюється спеціальна папка, в якій файли автоматично перевіряються і блокуються в разі виявлення шкідливої програми.
Зверніть увагу
Є величезна кількість різних антивірусів. Від «важкого» Касперського, який перевіряє скрізь, що дуже сильно може навантажувати систему, до легкого, практично ефемерного NOD 32, який непомітний. Є різні безкоштовні антивіруси для домашнього використання, серед них Avira, Avast і т.п .; вони відмінно підходять для приватних користувачів і добре справляються зі своєю задачей.Автоматіческая завантаження антивіруса разом із завантаженням операційної системи захистить програму і в цілому ваш комп'ютер навіть в тому випадку, якщо забудете перевірити перед відкриттям лист або архів. Кращі комп'ютерні антивіруси виконують всі вищеперелічені рекомендації самостійно.
Корисна порада
Можливо, багатьох користувачів дратує постійне спливання брандмауера, який викликає деякі незручності при використанні інтернету. Але він захищає від хакерів ваш комп'ютер і всі програми, встановлені на ньому.