Як позбутися від бородавки на руці.

Бородавки - це викликане вірусом захворювання шкіри. Ці невеликі вузлуваті утворення можуть зустрічатися на шкірі рук, ніг, обличчя та інших частинах тіла. В основному схильні до цього захворювання діти старшого віку. Також вони можуть перерости з доброякісної форми в злоякісну. Крім усього іншого, бородавки приносять масу незручностей, тому багато вирішують їх позбутися. На сьогоднішній день існує багато способів по видаленню бородавок.
Інструкція
1
Видалення методом електрокоагуляції. Метод полягає в тому, що під дією струму високої частоти, дезінфікують шкіру, щоб вірус не потрапив у здорові тканини.
2
Видалення лазером. Не дуже болючий і ефективний метод боротьби. Після цієї процедури, яка займає всього кілька хвилин, забезпечується повна стерильність, а головне на шкірі не залишаються рубці і шрами після бородавки.
3
Лікування холодом. Безболісна, безкровна процедура. На бородавку впливають рідким азотом. Через те що неможливо регулювати глибину проникнення, процедуру доводиться повторювати або ж може залишитися великий рубець.
4
Видаляють хірургічним шляхом. Призначається вкрай рідко. Як і після будь-якого хірургічного втручання залишається рубець.
5
Багато хто намагається позбутися бородавки за допомогою народних методов.1. Кашка з плодів горобини. Покладіть на бородавку і зафіксуйте пластирем.2. Змащуйте зрізом картопляної шкірки 4-5 разів на день.3. Змастіть соком ріпчастої лука.4. Капніть на бородавку одну краплю оцтової кіслоти.5. Втирайте чеснок.6. Чистотіл. В аптеках продається вже готовий препарат.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=gFoTn_nprnY