Як позбутися від грибка у ванні.

Неприємна чорнота на стиках кахлю - ознака наявності грибка у ванній. Позбутися від цієї напасті складно, але зробити це вкрай необхідно.
Вам знадобиться
  • - герметик;
  • - шпатель;
  • - протигрибкові і знезаражувальні препарати;
  • - ультрафіолетова лампа;
  • - одноразова тканинна маска;
  • - гумові рукавички.
Інструкція
1
Основною причиною появи грибка у ванній є постійна сирість. Найпридатніші умови для розвитку цвілі - вологість повітря не менше 70%. І значить, перш за все, потрібно позбутися її. Ретельно перевірте всі стики каналізаційних і водопровідних труб і усуньте протікання за допомогою сучасних герметиків. Змініть, якщо це необхідно, полотенцесушитель на більш потужний. Неодмінно перевірте вентиляцію на працездатність, встановіть у вентиляційний отвір вентилятор. Теплі підлоги, система кондиціонування повітря у ванній також не будуть зайвими. Пам'ятайте: грибок не живе там, де немає вогкості, а є лише чистий, тепле повітря.
2
Місця, уражені грибком (зазвичай це стики кахельної плитки) ретельно зачистите шпателем, обробіть обеззараживающими протигрибковими препаратами (маються на господарських магазинах). Далі нанесіть на захищені стики (для вірності їх ще можна обробити/просушити паяльною лампою) новий герметик з антигрибкові властивості.
3
Частіше проводите прибирання у ванній кімнаті. Грибок не любить ультрафіолетового випромінювання. А тому придбайте побутову ультрафіолетову лампу (благо, їх сьогодні у продажу маса) і хоча б раз на тиждень включається її на півгодини-годину у ванній.
Зверніть увагу
Спори грибка - найсильніші алергени, які потрапляють в наші організми з кожним вдихом. Тому від грибка у ванній позбуватися життєво необхідно.
Корисна порада
Використовуючи протигрибкові препарати, неодмінно надягайте маску, щоб уникнути ураження органів дихання. Всі роботи по рятуванню від грибка у ванній проводите в гумових рукавичках.