Як забронювати номер.

В епоху загального інтернету забронювати готель в будь-якій точці світу не складає труднощів, а процедура не вимагає спеціальних навичок. Хіба що мінімальне знання англійської деколи не повредіт.Проізвесті бронювання можна за допомогою сайту готелю або різних міжнародних систем, де представлені гостьові будинки, хостели та апартаменти по всьому світу.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - доступ в інтернет;
  • - електронна адреса;
  • - банківська карта, якщо обов'язкова умова бронювання - передоплата;
  • - телефон.
Інструкція
1
При використанні системи бронювання, перш ніж приступати до вибору готелю, уважно вивчіть умови. Не соромтеся уточнювати у персоналу системи по електронній пошті або телефону всі незрозумілі моменти.
2
Якщо бронь готелю потрібна для візи, не полінуйтеся дізнатися в консульстві що цікавить країни всі вимоги до підтвердження бронювання. Уточніть, чи може вам надати задовольняє його запитам документ сама система, коли інформація про ваше бронюванні надійде в отель.Еслі бронюєте номер безпосередньо в готелі, з'ясуйте всі питання, пов'язані з підтвердженням броні і передоплатою у його працівників, зв'язавшись з ними по електронній пошті або телефону.
3
Якщо готель належить тій чи іншій мережі, і ви не знайшли розуміння на рівні окремих працівників конкретного готелю (ігнорують звернення електронною поштою, не хочуть підтверджувати бронь і т.п.), зверніться в адміністрацію мережі. Часто це буває результативно.
4
Якщо на сайті обраного готелю є форма онлайн резервації, найкраще скористатися ею.Мінімальная інформація: імена проживають, дати, на які потрібен номер і вимоги до нього (число місць, стандарт або люкс , додаткові послуги тощо). В деяких випадках можуть знадобитися також дані паспорта та пластикової карти.Часть готелів одразу списує з карти передоплату, інші блокують на ній вартість проживання. Є й такі, де дані карти потрібні просто для сведенія.По завершенні бронювання дочекайтеся його підтвердження по електронній пошті або телефону.Еслі потрібно підтвердження для візи, зв'яжіться з адміністрацією з цього питання.
5
Якщо ж форма онлайн резервації відсутній, ви можете направити запит на бронювання електронною поштою або факсом, а також зателефонувати і зарезервувати номер за наявності вільних місць.