Як додати колонку. Як додати колонку в документ 1с.

Освоєння офісних додатків не обходиться без вивчення принципів роботи з таблицями, будь то таблиці в Microsoft Excel або в Microsoft Word. Розглянемо кілька простих прийомів додавання колонок (стовпців) в таблицю.
Інструкція
1
Запустіть Microsoft Excel. Створіть новий документ (Книгу) або відкрийте вже існуючий. Книга Microsoft Excel являє собою вже готову таблицю, яку ви можете оформити (відформатувати) за власним бажанням.
2
Виділіть стовпець таблиці, клацнувши лівою кнопкою миші по заголовку стовпця. Врахуйте, що створюваний стовпець буде додано зліва від виділеної колонки. Клацніть там же правою кнопкою миші. У меню, вибираємо "Вставити" (друге за списком). Стовпець додано.
3
Те ж саме можна зробити, використовуючи пункт верхнього меню «Вставити» на вкладці «Головна».
4
Якщо ж ви хочете додати не порожній стовпець, а скопіювати (наприклад, з іншої таблиці) і вставити його, тоді вам потрібно попередньо виділити копійований стовпець і скопіювати його. Копійовані осередки (в нашому випадку стовпець) тепер оконтурен пунктирною лінією.
5
Тепер виберіть стовпець, що знаходиться правіше передбачуваного місця вставки. Викличте контекстне меню, клацнувши правою кнопкою миші по заголовку виділеного стовпця, і виберіть рядок "Вставити скопійовані комірки». Готово!
6
Розглянемо другий випадок з таблицею в Microsoft Excel. Додамо колонку в таблицю додаючи стовпець на аркуші. Для цього виділіть колонку праворуч від передбачуваного місця вставки і викличте контекстне меню. Виберіть пункт «Вставити ...».
7
У віконці «Додавання осередків» виберіть «Осередки, із зсувом вправо» і натисніть «ОК».
8
В результаті, виділені комірки зрушаться вправо, а на їх місце будуть додані порожні клітинки, що утворюють нову колонку в таблиці.
9
Перейдемо до Microsoft Word. Створіть таблицю. Для цього, в верхньому меню, на вкладці «Вставка», виберіть «Таблиця» і позначивши на шаблоні кількість рядків і стовпців отримуємо таблицю. Кому то зручніше вибрати підпункт (там же) «Вставити таблицю ...» і у вікні, ввести кількість рядків і стовпців. Результат буде той же.
10
Якщо підвести курсор миші зверху до будь-якого із стовпців, то він змінить форму на маленьку чорну стрілку спрямовану вниз, це означає, що якщо клацнути в цей момент лівою кнопкою миші, то стовпець під курсором буде виделен.Перейдіте в верхньому меню на вкладку «Макет» і виберіть спосіб додавання стовпця: «Вставити справа» або «Вставити зліва».
11
Якби ви клацнули по виділеному стовпцю правою кнопкою миші, то в контекстному меню ви б побачили рядок «Вставити» (другу зверху). Наведіть на нього курсор і в розкрився меню побачите вже знайомі вам пункти «Вставити стовпці праворуч» і «Вставити стовпці зліва». Використавши їх, ви додасте колонку , відповідно, праворуч або ліворуч.