Як підключити ноутбук до автомобіля.

У багатьох автолюбителів виникає необхідність в підключенні до бортової мережі різного роду електричних пристроїв. Серед них зарядний пристрій мобільного телефону, пилосос, телевізор, ноутбук . Ситуація не викликає труднощі, якщо підключається пристрій живиться від бортової мережі. А якщо напруга приладу не розраховане на напругу, яка є в мережі автомобіля? Таким приладом є ноутбук .
Інструкція
1
Придбайте спеціальний пристрій - автоадаптер для ноутбук а, у якого обов'язково повинен бути роз'єм для прикурювача. Зверніть увагу, що електричні параметри блоку живлення ноутбук а і купується приладу, повинні бути ідентичними. Робоча напруга вашого комп'ютера коливається в межах від 15 до 24 Вольт.
2
Пам'ятайте, що блок живлення і адаптер повинні обов'язково мати одне і те ж робоча напруга, допускається розбіжність всього лише в один вольт. Штекери приладів мають однакове конструктивне виконання і полярність підключення. Маркування полярності автоадаптер і ноутбук а повинні повністю збігатися.
3
Існують універсальні адаптери, які мають перемикач вихідної напруги. Тут можете не звертати уваги на сумісність параметрів, це досягається установкою потрібного напруги перемикачем. Такі адаптери випускаються в двох виконаннях: з вихідним струмом в 4,7 Ампер для ноутбук а з діагоналлю 17 дюймів і з током 3,7 Ампер для діагоналі 15 дюймів.
4
Купіть інвертор, якщо хочете зробити зі свого автомобіля мобільний центр, підключивши туди ще й принтер, і сканер. Інвертор перетворює напругу мережі машини в 220 Вольт, яке є стандартним. Розрізняються вони по потужності, і чим більше пристроїв підключається, тим більше потужність інвертора.