Як підібрати автоакустику. поради Як підібрати акустика в авто.

Якщо розглядати машину як звуковий об'єкт, то вона є залізним ящиком, який видає громиханіе. І перетворити цей ящик в концертний зал дуже складно, але якщо спробувати, можливо, це і вийде. Способів, які дозволяють покращити звук, безліч. Одним з основних методів є якісна автоакустика. І оскільки багатьох автолюбителів не влаштовують штатні колонки, постає питання про правильний вибір і установці нової автомобільної акустики.
Інструкція
1
Виберіть вподобаний вам динамік по потужності. Не думайте, що чим потужніший колонки, тим вони голосніше грають. Гучність повністю залежить від підсилювача, а потужність - це параметр, що показує, скільки зможе витримати динамік при тривалій або максимальному навантаженні.
2
Зверніть увагу на чутливість, адже чим вона більше, тим голосніше буде звук при одному і тому ж положенні перемикача гучності. Чутлива акустика дозволить вам збільшити гучність без заміни головного пристрою, що заощадить гроші та час.
3
Подивіться, як виконана захист від крадіжки. Це може бути передня знімна панель, однак, це не дуже надійний метод, тому що панель можна купити окремо. Існує прихована панель, яка перевертається так, начебто магнітоли і ні. Є також магнітна картка і взагалі знімні магнітоли.
4
Доглянете собі сабвуфер, який відтворює наднизькі частоти. Він зробить звичне звучання більш насиченим і глибоким. Якщо сабвуфер не входить в плани покупки, то виберіть динаміки з великим діаметром - вони будуть відтворювати більш низькі частоти.
5
Все динаміки, що випускаються у наш час, стандартної круглої або овальної форми і проблем з їх установкою ви не відчуєте. Головне визначитеся з кількістю динаміків і місцем їх розміщення в салоні для кращого звучання.