Як змінити текстуру стін. Як змінити стіну в a.

Якщо вам раптом захотілося оновити інтер'єр - можна піти різними шляхами. Можна, приміром, пересунути шафу від однієї стіни до іншої - це вже змінить сприйняття приміщення. А можна поступити більш радикально - наприклад, змінити не тільки колір, а й саму текстуру стін. Ось тільки як це зробити?
Вам знадобиться
  • - рельєфні шпалери;
  • - декоративна штукатурка;
  • - текстурні фарби.
Інструкція
1
Рельєфні обоіВаріант номер один: за допомогою рельєфних шпалер. Шпалери змінять вигляд приміщення, а рельєфна текстура нівелює нерівності стін. Існують різні види цього оздоблювального матеріалу. Перший: паперові шпалери з вініловим рельєфом. Такі шпалери з цеглинками можна було зустріти в будь-якому будинку ще кілька років тому. А на кухнях донині користуються популярністю миються шпалери з рельєфними зображеннями різної снеді.Структурние шпалери під фарбування також змінять текстуру стін. Ці однотонні шпалери бувають різних видів: на флізеліновій або паперовій основі, скловолокнисті і текстильні (джутові). Після наклеювання прокрасьте такі шпалери валиком - і ваша кімната зміниться до неузнаваемості.Другой вид шпалер - рідкі шпалери - також призначений для зміни фактури стін. Рідкі шпалери можуть випускатися як у вигляді сухої суміші, так і у вигляді готової до нанесення рідини.
2
Декоративна штукатуркаЕще один варіант змінити текстуру стін можна реалізувати за допомогою декоративної штукатурки. З її допомогою легко створювати безліч декоративних ефектів на стінах: ефект античних стін, імітацію природного каменю, венеціанської штукатурки, скла, металу, кори дерева і навіть крокодилячої шкіри. Зрозуміло, і фарбування штукатурки в різні кольори також привнесе новизну у ваше житло.
3
Текстерно краскіТекстурние фарби є лакофарбовий матеріал з текстурованим наповнювачем. Фарба наноситься різними інструментами (губкою, валиком, пензлем), що дозволяє отримати на стінах найрізноманітніші декоративні ефекти.
Корисна порада
Кожен оздоблювальний матеріал вимагає правильного нанесення. Від способу нанесення залежить остаточний результат і декоративний ефект покриття. Важливо так само вірно підібрати інструмент для фарбування або оштукатурювання стін. Зрозуміло, найкраще з цим впораються майстри-обробники.
Щоб механічні годинник показували найбільш точний час, їх потрібно періодично підводити - навіть самий високоякісний годинниковий механізм допускає невелику похибку. Справа, здавалося б, дріб'язкова, але не надаючи цій дії значення, можна годинах сильно нашкодити. Особливо якщо вони старовинні, функціонують вже багато років або влаштовані особливо тонко.
Інструкція
1
Визначте, чи є можливість пересунути стрілки, не торкаючись їх руками, за допомогою спеціального обертального пристрою. Якщо механізм підведення годин присутній, то рухати стрілки руками можна ні в якому разі - така дія просто не передбачено конструктором хронометра. Якщо механізму немає, то нічого іншого, окрім як пересувати стрілки вручну, не залишається, хоча і в цьому випадку обов'язково слід дотримуватися кількох правил.
2
Пам'ятайте, що стрілки механічних годинників не можна обертати проти напрямку їх природного руху. Це призводить до швидкого зносу годинникового механізму або навіть до моментальної його поломки. Навіть якщо вам потрібно повернути хвилинну стрілку на пару поділок назад, не полінуйтеся зобразити на годиннику добовий коло і перемістити стрілки в необхідне положення, плавно переміщаючи їх звичним для годинникового механізму чином.
3
Врахуйте, що пересувати стрілки найкраще в той час, як годинник стоять, тобто коли у них закінчився завод. Якщо секундна стрілка знаходиться в русі, то краще поки утриматися від того, щоб виставляти точний час секунда в секунду - дочекайтеся моменту, коли механізм годинника завмре. Тоді, виставивши час з запасом в 10-20 хвилин, можна заводити годинник , які потім почнуть відраховувати час точно з обраного вами моменту.
4
Майте також на увазі, що не всі годинник взагалі можна підвести з точністю до однієї секунди. Якщо за допомогою обертального пристрою можна пересувати тільки годинну і хвилинну стрілку, то впливати якимось чином на секундну, що залишається нерухомою, не потрібно. Знову ж, в цьому випадку виникне небезпека пошкодити годинник , а мета виставити час на кілька десятків хвилин точніше цього ризику явно не виправдовує. Втім, звичка підбивати годинник правильно виробляється досить-таки скоро.
Корисна порада
Якщо мова йде про дійсно старовинних і цінних годинах, то перш ніж почати виставляти час або заводити годинник, проконсультуйтеся з досвідченим годинникарем.