Як знайти пропажу. Як знайти невеликий предмет будинки.

Речі мають властивість зникати, коли вони найбільше потрібні. Це може трапитися навіть у тому випадку, якщо в будинку ідеальний порядок. І виникає необхідність швидко знайти втрачене.
Вам знадобиться
  • Кільце
  • Довга нитка
  • Кільце на нитці можна замінити рамкою лозоіскателя.
Інструкція
1
Спробуйте згадати, коли ви востаннє бачили втрачений предмет. Уважно огляньте це місце, а також всі щілини і ящики поруч. Машинально ви могли засунути туди предмет і благополучно про це забути. Крім того, невеликий предмет або документ міг звалитися в яке-небудь отвір.
2
Розпитайте домашніх, де і за яких обставин вони бачили востаннє те, що ви шукаєте. Цілком можливо, що хтось із них вирішив прибрати пропажу , щоб швидше потім знайти.
3
Згадайте, не давали ви зниклий предмет комусь із знайомих. Якщо йдеться про документ, подумайте, в яку організацію ви останнім часом його носили.
4
Згадайте в подробицях, що ви робили, коли останній раз бачили потрібну річ. Повторіть всі дії і огляньте всі предмети, до яких тоді торкалися. Огляньте навіть ті місця, які здаються невідповідними, особливо якщо ви здійснювали кілька дій у швидкій послідовності. Згадайте, що вас відволікло, коли ви розкладали щойно куплені продукти в холодильнику або перебирали документи під час генерального прибирання. Не виключено, що загублені ключі виявляться в холодильнику, а реєстраційне свідоцтво - у ванній, куди ви побігли, бо там щось задзюркотіла.
5
Не добившись успіху за допомогою простих прийомів, спробуйте зробити щось подібне рамки лозоіскателя. Візьміть довгу бавовняну нитку і кільце без каменю. Прив'яжіть нитку до кільця. Тримайте «рамку» прямовисно за кінець нитки. Руку відведіть в сторону і зігніть в лікті. Намагайтеся, щоб кільце висіло нерухомо. Уявіть собі загублений предмет можливо точніше. Кілька разів пройдіть по кімнаті з «рамкою», не забувши залізти на диван та інші меблі, яка щільно стоїть на підлозі. В крайньому випадку, пройдіть поруч з шафою. Поблизу від втраченого предмета кільце повинне почати розгойдуватися.
6
Якщо «лозоходство» не допомогло, просто зробіть прибирання в квартирі, не думаючи про те, що ви щось шукаєте.
Зверніть увагу
Для того, щоб ви могли скористатися кільцем, у вас має бути дуже добре розвинені уява і зорова пам'ять. Ви повинні ясно і в найдрібніших деталях уявити втрачений предмет, інакше ризикуєте знайти зовсім не те, нехай навіть і схоже за деякими прізнакам.Вспомнів, де ви бачили потрібний предмет в останній раз, не думайте більше про це, інакше вас підведе помилкова пам'ять.
Корисна порада
Під час пошуків не поспішайте і не нервуйте. Оглядайте кімнату спокійно і методично. Налаштуйте себе на те, що якщо потрібний предмет зараз не виявиться - ви знайдете масу інших цікавих речей, які вже навіть не намагаєтеся іскать.Для того, щоб подібних ситуацій було якомога менше, заведіть у себе вдома жорсткий порядок. Кожна річ повинна знати своє місце. Ніхто з членів сім'ї не повинен викидати нічого зі старих речей, не повідомивши інших. Для пошуків яка впала голки та інших металевих предметів скористайтеся магнітом.
Досить часто люди втрачають речі у власному домі . Причому ця річ, як на зло, втрачається в той момент, коли потрібна найбільше. Зараз існує багато способів і порад, як знайти зниклу річ, і досить добре зарекомендував себе для цієї мети маятник.
Вам знадобиться
  • - маятник;
  • - терпіння, тому як працювати з маятником в напруженому стані досить важко, навіть неможливо.
Інструкція
1
Візьміть в руки маятник і зробіть кілька спокійних вдихів і видихів. Розслабте тіло і постарайтеся заспокоїтися. Не впадайте в паніку через втраченої речі - рано чи пізно вона знайдеться, і маятник допоможе вам у цьому.
2
Задайте маятнику питання, що дозволяє по відповіді визначити, чи дійсно втрачена річ знаходиться в домі . Буває й таке, що ви залишили предмет пошуків десь в іншому місці, наприклад, на вулиці, але тепер не пам'ятаєте цього. Шукати предмет можна, навіть перебуваючи далеко від нього. Тут важливо ставити правильні питання. Якщо ж річ і справді перебуває в домі , то відповідь буде позитивною.
3
Продовжуйте задавати маятнику питання, які визначать більш конкретно місце розташування в домі втраченої речі. Задавайте доти, поки пропажа не знайдеться. Ви можете спочатку з'ясувати, якою вона знаходиться кімнаті, а далі продовжити пошуки без маятника.
4
Під час процедури пошуку зберігайте спокій. Зайва активність може завадити зосередитися на маятнику і помітити його рух. Крім запропонованого методу пошуку можете скористатися іншим.
5
Візьміть в руки маятник і повільно обійдіть з ним весь будинок, заходячи в кожну кімнату. Слідкуйте за рухом маятника. Коли ви почнете наближатися до шуканого предмету, він почне сильно розгойдуватися.
Зверніть увагу
Кращий вихід з цієї ситуації - практика. Попросіть своїх близьких допомогти вам практикуватися. Нехай вони заховають від вас якийсь предмет в будинку. Після цього спробуйте відшукати його за допомогою маятника. Повторюйте ці дії знову і знову, поки спроби відшукати предмет не почнуть постійно закінчуватися успіхом. Це додасть вам впевненості в тому, що коли предмет дійсно загубиться, ви легко зможете його відшукати.
Корисна порада
Не варто виключати можливість невдачі, особливо якщо ви новачок в цій справі.