Як назвати свій загін.

Будь загін створюється заради якоїсь мети. Це може бути пошуковий загін , Реконструкційна, трудової, дитячий або підлітковий. І його назва - своєрідна візитна картка.
Інструкція
1
Зберіть учасників загін а й обговоріть, для якої мети ваш загін існує. Мета повинна простежуватися і в назві, якщо, звичайно, це не підрозділ масової організації, яка має певну структуру.
2
Не захоплюйтеся стандартними назвами. Колективи «Дружба» чи «Мрія» можуть займатися чим завгодно. Пам'ятайте про те, що навіть найкрасивіші слова від частого вживання тьмяніють і навіть змінюють зміст.
3
Якщо ви збираєтеся назвати пошуковий загін - уточніть, в якому саме районі ви збираєтеся вести пошукові роботи, історією якого військового підрозділу або яким саме епізодом війни ви будете займатися. Цілком можливо, що цього буде достатньо. Назви пошукових загін ов «Лужский рубіж» або «Ораниенбаумский плацдарм» розповідають про діяльність їх майже все.
4
Якщо ваш загін працює з багатьох напрямків і вам важко виділити основне, згадайте знаменитих людей, народжених, жили або загиблих в боях у вашій місцевості. Пошуковий загін цілком доречно назвати іменем героя.
5
Подумайте, як використовувати в назві найменування навчального закладу або підприємства, якщо загін створюється при них. Найкраще підібрати слово, яке одночасно виражало б і мета загін а, і те, чим займається підприємство.
Зверніть увагу
Намагайтеся уникати дуже довгих назв. Назва повинна бути коротким, але виразним. Воно повинне добре виглядати і на емблемі. Врахуйте, що вам доведеться робити або замовляти прапори, шеврони або значки, тому назва має добре читатися і в тому випадку, якщо написано дрібними буквамі.Не беріть назви відомих книг або фільмів. У тих, з ким вашого загону доведеться контактувати, виникне плутанина. Крім цього, деякі назви є об'єктом авторського права.
Корисна порада
В назвах пошукових загонів цілком доречні абревіатури. Назва реконструкторського загону має відображати епоху, про кторой йдеться, країну і склад учасників. В цьому випадку цілком доречні латинські або старослов'янські назви, а також назви на інших мовах. Це можуть бути справжні історичні назви або придумані.