Як змінити фотографію онлайн.

Якщо у вас швидкий інтернет і вам не часто доводиться займатися обробкою фотографій, використовуйте онлайн-редактор зображень, щоб підкоригувати знімок, змінити його розмір, колірну гамму і виконати інші найпростіші операції.
Інструкція
1
Ви можете скористатися одним з безлічі сервісів по корекції зображень доступних в інтернеті: www.fanstudio.ru, www.mypictureresize.com, www.editor.pho.to і т.п. Всі сервіси безкоштовні і з вас не зажадають грошей за скачування або друк результату. Як приклад розглянемо порядок роботи з фотографією на сайті www.mypictureresize.com. Робота із зображенням на інших ресурсах не матиме принципових відмінностей, але комусь той чи інший редактор здасться зручніше.
2
Перейшовши на сайт, ви побачите знайомого всім казкового героя. Не варто замислюватися, яке відношення має Вінні Пух до редагування знімків, а просто натисніть кнопку «Виберіть файл», завантажте свою фотографію і клацніть «Почати роботу».
3
Відкриється вікно редактора, який чимсь нагадує інтерфейс популярної програми Photoshop. В меню зліва можна брати найпростіші інструменти, натискаючи кнопки зверху, ви отримаєте доступ до різних командам і ефектам, а закінчивши роботу зі знімком, натисніть кнопку «Зберегти фотографію» у правому нижньому куті.
Зверніть увагу
Даний інструмент допоможе зменшити фотографію онлайн за пару хвилин! Завантаж фото, вибери розмір фотографії і скачай зменшену фотку. Змінити розмір фото.
Корисна порада
Онлайн редактори фотографій. Зараз, в епоху буму цифрової фотографії, коли фотоапарат є практично у кожного, часто постає питання редагування цих самих фотографій. Така функція використовується досить часто: Остання закладка - «Ефекти». Це вже можливість більш серйозно змінити ваше фото. Можна надати йому вигляд старовинної фотографії або зробити зображення чорно-білим.