Як підібрати колір волосся онлайн. Підібрати колір волосся онлайн безкоштовно.

Експерименти над зовнішністю краще проводити віртуально, тим більше, коли технічні можливості дозволяють зробити це швидко і безкоштовно. Використовуючи онлайн-сервіс «Віртуальний салон», ви легко зможете підібрати собі потрібну зачіску і колір волосся.
Інструкція
1
Перш ніж ви відкриєте у своєму браузері сторіночку, на якій зможете поекспериментувати зі своєю зовнішністю, подбайте про те, щоб на комп'ютері була ваша фотографія гарної якості, на якій будуть чітко видно риси обличчя. Коли фото буде знайдено, можете відкрити сайт www.geohair.ru і перейти в розділ «Віртуальний салон».
2
Вкажіть модель (чоловік або жінка) і клацніть на кнопці «Завантажити фото», щоб вибрати приготований знімок.
3
Після завантаження фото, вам потрібно буде встановити покажчики в центр зіниць. Тут же ви зможете відрегулювати колірну гаму фотографії. Щоб перейти до наступного кроку, натисніть «Далі».
4
Тепер вам потрібно відкоригувати положення зіниць, очей і губ. Помістіть зелені стрілки на куточки очей, а сині - на куточки губ. Поправте положення зіниць і натисніть "Далі".
5
На наступному етапі потрібно відрегулювати контури очей. Переміщуючи коліщатка встановіть обведення і натисніть "Далі".
6
Після цього, виконайте таку ж процедуру для губ і натисніть кнопку «Далі».
7
Тільки тепер вам буде доступний вибір з декількох десятків зачісок. Ви зможете вибрати зачіски короткі, довгі, середні, з укладанням, поекспериментувати з кольором волосся, колоруванням і т.д. Використовуючи інструменти масштабування можна точно підібрати розміри зачіски.
8
В будь-який момент ви зможете зберегти отриманий результат або роздрукувати його
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ycTOhEm52XM