Як швидше вивчити німецьку мову.

Вивчити німецький мову самостійно - це маленький подвиг. Для цього вам буде потрібно щодня говорити, слухати, читати німецькою. Якщо ви готові до цього - вперед!
Вам знадобиться
  • Посібники та довідники з німецької мови, інтернет, багато нових друзів-німців, щоб практикуватися в мові кожен день.
Інструкція
1
Візьміть великий ватман і напишіть на ньому: "Я хочу вивчити німецьку мову , тому що ...", і перерахуйте всі мотивації, які у вас є для цього бажання. Повісьте ватман перед очима і не прибирайте, поки триватиме процес вашого навчання. Ви чітко повинні розуміти, навіщо ви вчите мову , щоб не закинути всі через день. Вивчити мову - це величезна праця.
2
Почніть з вивчення алфавіту. Дивіться фільми, телесеріали, ток-шоу на німецькому мову е. Робіть це для того, щоб звикнути до німецької мови. Не вибирайте занадто складні фільми - беріть щось середнє, де використовується більше розмовної мови, тому що починати потрібно з простого. Читайте на німецькому газети, журнали, блоги, книги. Ви будете запам'ятовувати, як слова пишуться - це допоможе просунутися вам мову е набагато швидше.
3
Через інтернет познайомтеся з носіями мову а. Візьміть за правило щодня побалакати перед сном з новим німецьким другом або подругою.
Зверніть увагу
Якщо ви збираєтеся найняти репетитора, поставтеся до цього серйозно. Краще, якщо це буде викладач з достатнім досвідом роботи. Не кидайтеся на перше-ліпше приватне оголошення. Краще скористайтеся послугами мовної школи.
Корисна порада
Зараз існує багато волонтерських програм, які розроблені спеціально для людей, які хочуть жити в Німеччині і одночасно вивчати мову. Цей варіант підходить для людей, які хоча б на базовому рівні знають мову.