Як підключити стільниковий телефон до інтернету.

В сучасний час інформація - це те, що нам необхідно скрізь і завжди: в супермаркеті, в автобусі, на роботі, у відпустці. Але де ж її взяти? Безумовно, в інтернеті. Але буває так, що вихід в інтернет на комп'ютері не завжди можливий і зручний. Сьогодні можна увійти в інтернет зі свого мобільного телефону , коли завгодно і де завгодно.
Інструкція
1
Для того щоб підключити свій стільниковий телефон до інтернету, для початку необхідно підключити послугу GPRS. Це можна зробити або в офісі стільникового оператора, або набравши комбінацію: * 110 * 181 # виклик (для "Білайн"), * 111 * 18 # виклик (для МТС).
2
Щоб підключити стільниковий телефон до інтернету, якщо ви є абонентом стільникового зв'язку "Білайн": - переконайтеся, що вашим стільниковим оператором надається послуга GPRS і вона у вас підключена; -зайдіте в "меню "-" послуги "-" профі "; - виберете" GPRS "; - ви можете змінити наявний профіль або створити новий. Параметри профілю: ім'я: Beeline Inet, APN: wap.beeline.ru, логін: beeline, пароль: beeline; -перейдіте до налаштувань браузера: "меню" - "послуги" - "Інтернет" - "настройки" - "редагувати профіль" .Параметри профілю: ім'я: на свій розсуд, домашня сторінка: http://wap.beelwapine.ru/, профіль: Beeline Inet, тип зв'язку: HTTP: 192.168.017.001, порт: 9210 (або 8080), псевдо: beeline , пароль: beeline.Еслі підключити інтернет вам не вдалося, то, швидше за все, модель вашого мобільного телефону не підтримує протокол HTTP. Спробуйте це зробити через протокол WAP.
3
Щоб підключити стільниковий телефон до інтернету, якщо ви є абонентом стільникового зв'язку "МТС": - переконайтеся, що вашим стільниковим оператором надається послуга GPRS і вона у вас підключена; -зайдіте в "меню "-" послуги "-" профі "; - виберете" GPRS "; - ви можете змінити існуючий профіль або створити новий. Параметри профілю: ім'я: MTS-Inet, APN: wap.mts.ru, логін: mts, пароль: mts; -перейдіте до налаштувань браузера: "меню" - "послуги" - "Інтернет" - "настройки" - "редагувати профіль ". Параметри профілю: ім'я профілю: на свій розсуд, домашня сторінка: http://wap.mts.ru/, профіль: MTS Inet, тип зв'язку: HTTP: 192.168.192.168, порт: 9201 (або 8080), псевдо: mts , пароль: mts.Еслі підключити інтернет вам не вдалося, то, швидше за все, модель вашого мобільного телефону не підтримує протокол HTTP. Спробуйте це зробити через протокол WAP.
4
Щоб підключити стільниковий телефон до інтернету, якщо ви є абонентом стільникового зв'язку "Мегафон": - переконайтеся, що вашим стільниковим оператором надається послуга GPRS і вона у вас підключена; -зайдіте в "меню "-" послуги "-" профі "; - виберете" GPRS "; - ви можете змінити існуючий профіль або створити новий. Параметри профілю: ім'я профілю: Megafon Inet, APN: internet, логін: gdata, пароль: gdata; -перейдіте до налаштувань браузера: "меню" - "послуги" - "Інтернет" - "настройки" - "редагувати профіль". Параметри профілю: ім'я профілю: на свій розсуд, домашня сторінка: http://megafon.ru/, профіль: Megafon Inet, тип зв'язку: HTTP (адреса залиште колишній, тобто 000.000.000.000), порт: 8080 (або 9201)), псевдо: ні, пароль: ні.Якщо підключити інтернет вам не вдалося, то, швидше за все, модель вашого мобільного телефону не підтримує протокол HTTP. Спробуйте це зробити через протокол WAP.
5
Тепер скачайте на свій телефон підходящий інтернет-браузер. Найактуальнішим нині вважається Opera Mini.
Зверніть увагу
Користуючись послугами інтернету за допомогою мобільного телефону, пам'ятайте, що платити ви будете відповідно до тарифів вашого мобільного оператора, про які можна дізнатися або у оператора, або в центрі стільникового зв'язку вашого постачальника послуг.
Корисна порада
Незручностей користування інтернетом з мобільного телефону небагато: маленький екран і труднощі щодо введення тексту з клавіатури телефону. Але, тим не менш, це все компенсується тим, що інтернет завжди знаходиться поряд з вами і забезпечує вас потрібною інформацією в потрібний для вас час.