Як знайти висоту трикутника. Як відключити все послуги в Мегафон.

Під висотою трикутника розуміється відрізок, проведений перпендикулярно з вершини трикутника до протилежної сторони. Висота трикутника цілком може збігатися зі стороною трикутника , якщо він прямокутний, а також перебувати поза трикутника , якщо трикутник гострокутий. Розрахунок довжини висоти залежить від типу трикутника .
Вам знадобиться
  • Знати боку трикутника, а також його площу.
Інструкція
1
Спосіб 1. Для всіх треугольніков.Пусть в трикутнику ABC AK - висота, опущена на сторону BC (рис.2), а S - площа трикутника . Тоді висота AK буде вирахувана за формулою: AK = (2 * S)/BC.
2
Спосіб 2. Якщо перед нами рівнобедрений трикутник зі рівними сторонами a, підставою b. Тоді висоту h, опущену на підставу рівнобедреного трикутника , можна розрахувати за такою формулою (вона виходить з теореми Піфагора): h = v (a2? (B2)/4)) .
3
Спосіб 3. Нехай дано рівносторонній трикутник зі стороною a. В такому випадку висоту h можна обчислити, використовую таку формулу: h = (a * v3)/2
Зверніть увагу
Висота трикутника - перпендикуляр, проведений з вершини трикутника до прямої, що містить протилежну сторону. Залежно від типу трикутника висота може міститися всередині трикутника.
Корисна порада
Перш, ніж з'ясувати, як знайти висоту трикутника, з'ясуємо, що ж таке висота трикутника. Висота трикутника це пряма лінія, опущений з його вершини перпендикулярно основи. Для того, щоб знайти висоту трикутника, необхідно знати величину однієї з його сторін і величину кута між цією стороною і підставою трикутника.