Як давати дитині жовток. у скільки місяців можна давати жовток відео.

До 5-6 місяців дитина вже повинен познайомитися з новими смаками: фруктовим і овочевими пюре, соком, молочними кашами. Поступово розширюючи харчування дитини, йому вже можна вводити в раціон яєчний жовток .
Інструкція
1
Педіатри рекомендують вводити жовток в раціон немовляти з 5 місяців для "штучників", з 6 місяців для грудничків.
2
Жовток є сильним алергеном. Якщо введення прикорму фруктовим або овочевим пюре ускладнилося виникненням алергії, то жовток вводите дуже акуратно.
3
Курячі яйця повинні бути тільки свіжими. Перед варінням обов'язково добре помийте яйце, перевірте його на свежеть. Для цього опустіть яйце в холодну воду: якщо воно спливе або стоятиме вертикально, викидайте без жалю. Варити яйце потрібно хвилин 10-15. Дитині можна давати яйце, зварене тільки "круто".
4
Жовток необхідно ретельно відокремити від білка, який дітям до року протипоказаний. Розітріть жовток з грудним молоком або молочною сумішшю. Давайте малюкові жовток вранці перед основним годуванням. Перші порції жовтка повинні бути на кінчику чайної ложки. Протягом дня дивіться за реакцією організму. Якщо все пройшло добре, наступного дня порцію можна трохи збільшити. Так поступово до року дитині можна буде давати половину жовтка.
5
Введення в раціон дитини жовтка забезпечує зростаючий організм білками, жирами і вітаміном А. В жовтку містяться майже всі необхідні мінеральні речовини: залізо, калій, кальцій, фосфор.
6
Якщо дитині жовток не припав до смаку і він норовить його виплюнути, замаскуйте жовток в інші продукти. Його можна давати на обід, змішавши з овочевим пюре.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=UvwfwzBl7nE
Зверніть увагу
Жовток потрібно ретельно відділяти від білка, який дітям до 1 року не дають, так як він важко перетравлюється і може викликати алергічні реакції. Після того як жовток зварять і відокремлять від білка, його добре розтирають з невеликою кількістю зцідженого грудного молока або адаптованої молочної суміші. Потім протягом декількох днів можна збільшити його кількість спочатку до 1/4, а потім до 1/2 жовтка в день. Жовток можна давати разом з овочевим пюре або з кашею.
Корисна порада
Як давати жовток малюкові? Найголовніше яйця повинні бути бажано домашні, починайте прикорм з 1/4 частини чайної ложки, попередньо змішавши жовток з грудним молоком, якщо він у вас груднічок. А якщо ні, то додайте трохи молочної суміші. Грудничкам дають жовток з 8 місяців, а искусственникам с 7. Варити яйце не менше 1 хвилин.
Яєчний жовток є джерелом більшості незамінних джерел, необхідних для повноцінного розвитку дитини. До складу яєчного жовтка входять білок, амінокислоти, жири, фосполіпіди, холін, залізо, мідь, кольбат, марганець, вітамін А, вітамін Д і багато інших корисні компоненти.
Інструкція
1
Вводити в раціон харчування дитини яєчний жовток необхідно поступово. Початкова порція повинна складати по? жовтка протягом 3-х днів. Давати жовток потрібно вранці, для того щоб поспостерігати за реакцією організму на новий продукт. Зверніть увагу на стан шкіри дитини. Головне щоб не з'явилося почервоніння, висипань, плям і бульбашок. Якщо алергії не з'явилося можна збільшити дозу до? жовтка на добу. При цьому необхідно продовжувати стежити за станом шкіри. Через 2-3 тижні можна годувати дитину з цілої желтку 1 раз в 3-4 дня.
2
Пам'ятайте, що варене яйце сприяє замкам. Тому, якщо у дитини є така схильність, краще не навантажувати його організм цим продуктом.
3
Жовток необхідно давати в растертом вигляді з додаванням невеликої кількості грудного молока або адаптованої дитячої суміші.
4
Жовток можна вводити в раціон харчування дитини разом з білком. Якщо дитина знаходитися на грудному вигодовуванні, то білок можна вводити з 7 місяців, якщо на штучному, то з 6 місяців.
5
Давати дитині можна тільки свіже куряче яйце, зберігати його потрібно в холодильнику не більше 7 днів.
6
Перед початком введення жовтка в раціон харчування дитини обов'язково проконсультуйтеся з лікарем-педіатром.